Чоботи жіночі Asolo Track ML - технічні трекінгові кросівки сконтруйовані спеціально для ля складних гірських рельєфів. Підошва створена за технологією Vibram ® забезпечує відмінне зчеплення як на сухій, так і на мокрій поверхні незалежно від різних температурних режимів. Взуття має підвищену зносостійкість, а відсутність зачепів у середині підошви дозволяє нозі природно згинатися під час руху. Прокове та водостійке замша робить взуття універсальним і стійким у будь-яких умовах . Прогумований носок служить додатковим захистом від механічних пошкоджень.
Особливості:
- Щільна підошва забезпечує чудове зчеплення з поверхнею
- підвищена зносостійкість
- Добре фіксує ногу, добре вентилюється
- добра амортизація
- Прогумований носок забезпечує додатковий захист від механічних впливів
- Ідеальний варіант для трекінгу
Технічні характеристики:
- Верх: водостійка замша 1,6-1,8 мм + Schoeller Soft Shell
- Анатомічна устілка: Ground
- Підошва: Аsolo / Vibram® Ground + eva midsole + PU Anti-Shock insert
- Повнота: ML
- Вага : 800 г
Матеріали та технології:
Vibram - світовий лідер у виробництві підошв для альпіністського та трекінгового взуття. Підошва виготовляється з дуже міцної гуми, має відмінне зчеплення з поверхнею. Гарантує максимальну підтримку та міцність.
Виробник залишає за собою право вносити зміни до технічних характеристик, комплектації та конструкції, що не погіршують експлуатаційних характеристик виробів, без попереднього повідомлення.