Баффи та Пов'язки

726 товарів
726 товарів
Виберіть категорію:

Що таке бафф?

Ви ще не знаєте, що таке бафф? Щось десь чули, але до кінця не розумієте, яке його призначення? Ми допоможемо розкласти все по поличках у цьому питанні. 

Бафф – це унікальна багатофункціональна безшовна бандана пов'язка універсального застосування. Носити її можна і потрібно при катанні на гірських лижах, сноуборді, велосипеді та мотоциклі, на пробіжці, в поході, а також при заняттях будь-якими екстремальними видами спорту, а зав'язувати – будь-яким зручним для вас способом. Вона захистить від вітру та морозу, зробить активне проведення часу більш комфортним. 

Як бачите, все просто: бафф – це стиль, захист та зручність в одному флаконі.

Бафи та пов'язки на будь-який смак

У даному каталозі ви знайдете баффи та пов'язки як в універсальному дизайні, так і суто жіночі, чоловічі чи дитячі. Однотонні, з різними орнаментами, мультиплікаційними героями, з квіточками, в смужку, з ромбиками та абстракцією. Оригінальних дизайнів – багато (понад чотири сотні моделей!): не вибрати нереально!

Еластичні, дихаючі, виготовлені з приємних та функціональних матеріалів, вони будуть радувати вас при кожному використанні.

Виробники: Wind X-treme, Travel Extreme, Salewa.

Баффи: купити незамінну штучку в інтернет-магазині Майстер Спорту

Купаючи бафф у нас, ви не тільки отримуєте можливість вибрати чудовий дизайн та забезпечити високу якість. Своїм клієнтам ми також надаємо такі переваги: допомога у підборі з урахуванням індивідуальних побажань, доступні ціни та швидка доставка в будь-яке місто України. Сподіваємося, що ваша покупка баффа в інтернет-магазині master-sporta.com.ua буде не тільки корисною, а й приємною. Звертайтесь!

Читати далі