Балаклави, підшоломники

53 товару
53 товару
Виберіть категорію:

Балаклави – маски спеціального призначення

Балаклава (маска, маска-шарф, функціональна маска, підшоломник, в'язаний шолом) – це головний убір з прорізом для очей та носа для особливих випадків. Буде доречний (або навіть незамінний) не лише бійцям спецпідрозділів, а й гірськолижникам та сноубордистам різних кваліфікацій, пожежникам, танкістам, автогонщикам, і навіть у повсякденному застосуванні взимку.

Балаклави – багатофункціональні предмети, вони зігрівають обличчя від вітру, при виготовленні з вогнетривких матеріалів захищають голову від полум'я, у ряді випадків допомагають приховати обличчя від оточуючих.

Балаклава. Поговоримо про різновиди

На сьогоднішній день існує багато різновидів балаклав. Спортивні магазини представляють балаклави-шарфи, балаклави-косинки, балаклави-маски, неопренові балаклави. Вони відрізняються формою, матеріалами, колірними варіаціями. Кожному – ndash; за потребами та смаком!

У даному каталозі ви знайдете балаклави та термомаски з різною кількістю отворів (одне, два, три). Для виготовлення представлених позицій було застосовано спеціальні синтетичні матеріали. Завдяки цьому досягнуто максимальних показників захисту голови, обличчя та шиї від низьких температур, вітру та ультрафіолету.

Купити балаклаву за доступною ціною

Щоб купити балаклаву з нашого асортименту, вам достатньо зателефонувати менеджеру та зорієнтувати з бажаною моделлю. Ціни, як ви можете бачити, різні: є бюджетні варіанти, а є маски з «наворотами» дорожче. Вибрати доступну зовсім не складно. При потребі наші консультанти допоможуть вам підібрати відповідну балаклаву і за ціною, і за якістю. Інтернет-магазин Майстер Спорту до ваших послуг, звертайтесь!

Читати далі