Баскетбольні стійки, щити, кільця

0 товарів
0 товарів
Виберіть категорію:

Вибачте, за вашим запитом товарів не знайдено.

Баскетбольні стійки, щити, кільця

Баскетбол – один із найпопулярніших ігрових видів спорту. Для нього необхідні швидкість і спритність, сила та витривалість. А щоб розвинути всі ці риси і навчитися чудово грати баскетбол, потрібно придбати безпечне та якісне обладнання.

Представляємо вашій увазі різні баскетбольні стійки, щити та кільця, а також елементи кріплення. Для вулиці та приміщень, мобільні та стаціонарні, від виробників Spalding та Demix.

Баскетбольні стійки

Вуличні варіанти виконані з більш міцних матеріалів, адже вони мають встояти перед різними погодними явищами (дощ, сніг, вітер тощо). Конструктивними особливостями цих баскетбольних стійок переважно передбачено монтаж у землю.

Стійки для залів, як правило, комплектовані важкими підставками. У них можна регулювати нахил, висоту, залежно від віку та досвіду гравців. Так, навіть дітям та новачкам буде зручно потрапляти в обручку.

Баскетбольні щити

Сучасні баскетбольні щити виготовляють із загартованого скла, що не б'ється, акрилу, композиту, сталі. Середня товщина – 20 мм.

Ви можете придбати щит разом з кільцем та сіткою, на стійці або баскетбольне кільце окремо. Все залежить від вашої потреби.

Купити баскетбольні стійки, щити, кільця правильно

Щоб гра в баскетбол була результативною та захоплюючою, потрібно правильно підібрати необхідне обладнання. Ми допоможемо вам грамотно обладнати спортивний майданчик, де ви зможете щодня віддаватися максимально і підвищувати майстерність.

Звертайтеся до наших консультантів за контактним телефоном, розкажіть, для яких умов необхідно обладнання – отримайте ідеальну баскетбольну стійку, щит та кільце з оперативною доставкою до будь-якого міста України!

Читати далі