Чоботи для альпінізму: взуття має бути правильним

Чоботи для альпінізму поділяються на:

  • високогірні,
  • черевики утеплені,
  • скельні.

Перші підходять для скель, снігу та ніздрюватого льоду. Другі, із водонепроникною підкладкою, призначені для висотних сходжень. Треті – для підкорення скель чи міксту. Будь-яка модель має бути правильно підібрана згідно з цим розподілом.

Крім того, купити черевики для альпінізму варто:

  • міцні,
  • стійкі до зношування,
  • водовідштовхувальні,
  • що забезпечує оптимальне тертя на слизьких ділянках.

Тому без новітніх технологій та високонадійних матеріалів при їх виробництві нікуди. 

Купити альпіністські черевики від Майстер Спорту: просто і недорого

Пропонуємо купити черевики для альпінізму в інтернет магазині Майстер Спорту від наступних виробників: Zamberlan та Salewa. Італійське, українське та німецьке виробництво. Є суто чоловічі моделі, а є й у стилі унісекс. Різні форми, кольори та дизайни. Все продумано для того, щоб наші клієнти залишилися задоволеними вибором та покупкою. Багато моделей чоботів ми випробували на собі, щоб підкріпити авторитет світових брендів власним досвідом.

Ціни на черевики для альпінізму найкращі в Україні!

Вартість черевиків різна. Є демократичні моделі черевиків для альпінізму, по кілька тисяч гривень, є і суперфункціональні по 12000-14000 грн. Але одразу хочемо зазначити, що у нас кожна цифра є обґрунтованою і оптимальною для середньостатистичного споживача. 

Якщо все ж таки у вас виникли якісь сумніви, не спишіть закривати сторінку і купувати альпіністське взуття в іншому магазині. Ми відкриті до розмов і впевнені – знайдемо вам ідеальний варіант черевиків для альпінізму, ціна на які буде ідеальною під ваші матеріальні можливості!

трекінгові черевики недорого Чоботи для альпінізму

Читати далі

Черевики для альпінізму

52 товару
52 товару
Виберіть категорію: