Газові пальники/лампи

80 товарів
80 товарів
Виберіть категорію:

Газові туристичні пальники плити


Вже давно не є розкішшю і чимось незвичним газове обладнання для туризму. До цієї категорії товарів відноситься безліч різноманітних пристроїв таких, як газовий пальник туристичний, лампи, обігрівач, плити і т.д. Від цього залежить ваше комфортне перебування на природі, але найчастіше представляє єдиний спосіб, за допомогою якого можна розігріти або приготувати їжу. Перебуваючи в умовах виживання, не упускаючи найменшої можливості зберегти сили та енергію, газовий пальник лампа стає часом дуже необхідним для освітлення та тепла.

 

Вже давно минули часи, коли треба було подбати про запаси хмизу, у пошуках якого доводилося прочісувати найближчі околиці. Щоб позбутися подібних турбот, вам потрібно вибрати та замовити газові туристичні пальники плити. Асортимент нашого інтернет-магазину здивує навіть найзатятішого туриста, а ціни приємно порадують. Ми пропонуємо тільки якісне обладнання від перевірених світових виробників: Campingaz, Fire-Maple, Fox Outdoor, Jetboil, KOVEA, MSR, Optimus, Pinguin, Tramp, Vango. У нашому інтернет-магазині представлено туристичне обладнання, яке відрізняється за типом та видом палива, за допомогою якого виробляється тепло.

 

Газовий пальник туристичний та інші пристрої, що працюють на газу, будуть потрібні під час піших маршрутів, відпочинку в заповідних зонах, при зимових виїздах на природу і коли потрібно закип'ятити воду, приготувати або розігріти їжу.

 

Необхідно купити газові лампи туристичні, коли потрібно висвітлювати дорогу під час походу або місце стоянки в темний час доби. Крім того, що лампа на газі здатна висвітлити територію, а також випромінює тепло, за допомогою якого можна холодного вечора зігріти руки або обігріти намет.

 

У нашому інтернет-магазині "Майстер спорту" ви зможете придбати якісне обладнання для туризму. І якщо у вас виникли питання, звертайтесь до наших менеджерів, які проконсультують вас щодо вибору.

Читати далі