Головні убори

589 товарів
589 товарів

Наразі спортивні головні убори стали важливою складовою гардеробу для всіх, хто займається спортом. Зі зростанням попиту на такі головні убори на ринку представлений широкий вибір різних моделей, що підходять для різних видів спорту та занять – від снепбеків до шапок та кепок, що дозволяє кожному знайти щось на свій смак. Незалежно від того, чи є професійним спортсменом або любителем, правильний головний убір для вашого виду спорту необхідний для захисту від погодних умов і одночасно для створення стильного образу.

У нашому інтернет-магазині товарів для спорту та туризму “Майстер спорту” представлені брендові головні убори у різноманітті стилів, матеріалів та функцій. Вони захищають голову від сонця, дощу та холоду, а також можуть стати оригінальним аксесуаром для кожного спортсмена чи туриста. У цій категорії ви зможете знайти головні убори таких видів:

Кепки мають деяку схожість із бейсболками, але з більш коротким козирком та закритою задньою частиною. Вони популярні в туризмі та спорті, зазвичай використовуються для захисту очей від сонця. Кепки можуть бути виготовлені з різних матеріалів, включаючи бавовну, поліестер, поліамід, нейлон, фліс та інші.

Шапки вважаються найбільш теплими і такими, що захищають головними уборами, як для спорту, так і для туризму. Найчастіше вони використовуються для зимових видів спорту, як сноубординг, катання на лижах, біг та інші. Шапки, представлені у нас, виготовляються з таких матеріалів, як акрил, шерсть, мікрофібра, віскоза тощо. Зазвичай вони доповнені утеплювачем із синтетичних матеріалів, як термофліс, для забезпечення додаткової теплоізоляції.

Капелюхи та панамки можна вважати стильним і одночасно практичним головним убором, який найчастіше використовується для відпочинку на пляжі або при подорожі в спеку року. Вони здатні добре захистити голову та обличчя від сонця, забезпечуючи вентиляцію за рахунок натуральних тканин, як бавовна, льон, солома та поліестер з вологовідштовхувальними властивостями.

Як вибрати правильний головний убір в інтернет-магазині “Майстер спорту”?

Залежно від типу спорту та інших активностей, ваших індивідуальних потреб та переваг є можливість підібрати правильний головний убір. Нижче виділили деякі рекомендації, які допоможуть вам у виборі:

Для активної гри в бейсбол, теніс, гольф та інші подібні види спорту краще вибирати кепки, які забезпечують хорошу вентиляцію та захищають голову від палючого сонця.

Для прохолодної пори року та зимових видів спорту рекомендується вибирати теплі шапки. Вони добре захищають від вітру та морозу, а спеціальне поєднання тканин дозволяє зберігати тепло всередині, забезпечуючи максимальний комфорт та зручність.

Щоб захистити голову та обличчя від сонця, важливо підібрати легкий капелюх або панаму. Вони чудово підходять для піших прогулянок на природі, для відпочинку на пляжі, тому що за рахунок використання у виробництві спеціальних технологій дозволяють захистити від негативного впливу ультрафіолетового випромінювання.

Якщо ви шукаєте головні убори для спорту та туризму, то наш інтернет-магазин “Майстер спорту” пропонує широкий асортимент товарів від найкращих світових виробників. Тут ви можете знайти кепки, шапки, панами, капелюхи та інші види головних уборів для будь-якого виду активності.

Читати далі