Пальники на дровах

2 товару
2 товару
Виберіть категорію:

Пальники на дровах туристичні


Жоден похід чи пікнік на природі неможливо уявити без багаття, а тим паче без смачної їжі, приготовленої за таких умов. У сходовій місцевості, степу чи горах досить важко знайти багато дров, а в деяких місцях буває навіть заборонено розводити багаття. Пальники на дровах туристичні дають змогу заощадити час на розігріві або приготуванні їжі, що особливо актуально в умовах негоди.

 

Представлені в цій категорії пальники мають безліч переваг, порівняно з іншими моделями. Така міні пічка виробляє тепло і вогонь навіть на невеликих трісках, гілках, листі, шишках або деревині. Сучасний пальник дозволяє приготувати екологічно чисту їжу, не використовуючи додаткових паливних засобів. Це чудова альтернатива газовим пальникам, оскільки пристрій здатний створювати більш ефективне та продуктивне полум'я, ніж може здатися. Коли вогонь добре розгоряється поверхню пальника можна використовувати як гриль або широку конфорку для приготування їжі, кип'ятіння води.

 

У нашому інтернет-магазині туристичного спорядження, ви зможете вибрати та замовити якісний пальник на дровах, а також безліч інших товарів для ваших походів та активного відпочинку. У цій категорії ви знайдете обладнання нового покоління, розроблене на основі передових технологій.

 

Сучасний пальник здатний генерувати електроенергію для заряджання телефонів, ліхтариків, GPS та багатьох інших гаджетів, необхідних на природі. Спалюючи деревину, можна виконати підзарядку через USB порт. На нашому сайті є опис кожної моделі, а тому, ознайомившись з ним, ви маєте можливість замовити похідний пальник на дровах.

 

Представлені в цій категорії пальники працюють тільки на природних матеріалах, при цьому не виділяють гару, диму, неприємного запаху, що не дозволяє їдким парам згоряння шкодити природі та всім учасникам походу. Всі пристрої досить легкі та компактні, просто збираються та розбираються, не займають у туристичному багажі багато місця. Перед використанням пальника слід ознайомитися з інструкцією з експлуатації.

 

Якщо у вас виникли питання або ви не можете визначитися з вибором пальника, зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними телефонами. Ми пропонуємо доступні ціни та завжди відкриті до співпраці.

Читати далі