Гірськолижні палиці

178 товарів
178 товарів
Виберіть категорію:

Гірськолижні палиці: які якості важливі?

Якщо ви досі вважаєте, що гірськолижні палиці не є важливою деталлю екіпірування та спорядження лижника, то ми вважаємо за потрібне переконати вас у зворотному. Щоб уникнути поломок палиць і травмування. 

Щоб усе було гаразд, гірськолижні палиці повинні відповідати наступним параметрам:

- правильно підібраний вигляд; 
- надійні матеріали, що гарантують міцну конструкцію;
- Довжина;
- форма палиці, рукоятки та кільця.

Приклад правильної моделі: якщо ви тільки починаєте знайомство з гірськолижним катанням, зупиніться на алюмінієвих ціпках зі звичайним наконечником та рукояткою. Вони задовольнять ваші запити та коштуватимуть символічну вартість.

Оптимальний асортимент лижних палиць

Представляємо вам ні багато, ні мало палиць від надійних виробників ARMADA, LEKI, ELAN, BLACK DIAMOND – кілька позицій, що стоять. В наявності палиці різної довжини, форми та колірних рішень. Різні по довжині, виготовлені з міцних матеріалів, вони підійдуть вам за будь-якого розкладу. На все до того ж прийнятні ціни.

Де купити гірськолижні палиці зараз?

Ви, звичайно, можете прямо зараз піти в магазин у своєму місті і купити палиці там. Але не факт, що там буде потрібна вам модель, та й взагалі не обов'язково, що у вашому місті є такий спеціалізований магазин. Можна згаяти час і залишитися ні з чим.

Ідеальний варіант – замовити палиці онлайн: мило та швидко! Наша доставка може бути більш оперативною, ніж ваші численні походи офлайновими магазинами. Тим більше, що ми до ваших послуг!

Читати далі