Комплекти (борд+кріплення)

5 товарів
5 товарів
Виберіть категорію:

 

Потрібна дошка для сноуборду? Наш інтернет-магазин до ваших послуг. Пропонуємо багато якісних моделей виробництва Volkl на вибір. Є у нас в асортименті та кріплення. Але сьогодні ви маєте унікальну можливість придбати їх у комплекті!

Переваги покупки комплекту – незаперечні:

повна відповідність сноуборду та кріплення;
― нижча ціна, ніж при окремій покупці;
― економія часу на пошуки кожної частини екіпіровки.

 

Представляємо вашій увазі сноуборди у різних колірних рішеннях. Однотонних вам, правда, не знайти (адже це нудно, чи не так?), але ось з різними візерунками – завжди будь ласка. Як орнамент переважно виступає абстракція. Але особливо примітно гармонійне поєднання різних кольорів. Це стосується й кріплення.

Ви можете вибрати дошку для сноуборду не тільки за зовнішнім виглядом, але й за статевою ознакою (жіноча, чоловіча, унісекс), віковою приналежністю (дорослі, підліткові), а також відповідною ціною (діапазон – найширший).

>

 

Дбаючи своїх клієнтів, ми надаємо можливість купити сноуборд не тільки за гарною ціною, але і ще зі знижкою – до 50%! Це, крім того, що ви і так отримуєте комплект, в якому йде кріплення.

На всі питання, що стосуються придбання дошки та кріплення, з радістю дадуть відповідь наші консультанти. Зателефонуйте нам за контактним номером – і ми допоможемо вам зробити правильний вибір!

Читати далі