Кріплення для сноубордів

17 товарів
17 товарів
Виберіть категорію:

Продаж кріплень для сноубордів

 

Професійні сноубордисти, та й багато спортсменів-початківців, вже ознайомлені з тим, що для вдалого початку та завершення катання важливо підібрати не тільки якісне основне обладнання, а й додаткові кріплення, та аксесуари. Хоч і весь перелік екіпірування для сучасного сноубордиста недостатньо великий, але до його вибору варто підходити досить серйозно і навіть прискіпливо. Адже наскільки правильно буде підібрано кожну деталь перед виходом на трасу, залежить успіх, захопленість і тривалість занять.

Незамінною деталлю в екіпіруванні є кріплення для сноубордів, без яких просто неможливо буде розпочати рух. Як зрозуміло з самого назви кріплення призначені у тому, щоб прикріпити до дошці ноги райдера. За допомогою такої можливості та тісного контакту з поверхнею є можливість контролювати та керувати сноубордом.

У нашому інтернет-магазині представлені у великій різноманітності кріплення для сноубордів, оскільки вони просто незамінні та виробляються на рівні з дошками. Перш ніж зробити замовлення, ви можете підібрати відповідний товар, виходячи зі своїх вимог та параметрів, які вам необхідні найбільше.

Насамперед варто звернути увагу на розмір кріплень, який безпосередньо залежить від розміру ваших черевиків, а тому їх варто купувати вже після покупки взуття. Примірка повинна відбуватися одночасно, оскільки важливо буде відчути наскільки деталі добре підходять до черевиків та дошки. На сьогоднішній день існують кріплення для сноубордів маленьких, середніх та великих розмірів.

Важливо також при виборі звернути увагу на жорсткість пристроїв, оскільки цей параметр залежить від жорсткості взуття та дошки. Кріплення бувають жорсткими, напівжорсткими та м'якими. Які саме вам потрібні, ви можете визначитися після вивчення асортименту нашого інтернет магазину. А у разі виникнення запитань про замовлення проконсультуйтеся у нашого менеджера.

Читати далі