Куртки гірськолижні, сноубордичні: комфорт+привабливість

Вибираючи сноубордичний, лижний одяг, зокрема і гірськолижні куртки, візьміть собі на озброєння головний принцип: вони повинні бути зручними і вам при цьому подобається. Жодних скутих рухів! Матеріал – з високим показником вітронепроникності та наявністю вентилювання. Так ви зможете забезпечити адекватну терморегуляцію за будь-якої температури. 

Додаткове проклеювання швів та вологостійка функція блискавки посилять антиморозний захист, а наявність снігової спідниці запобігатиме попаданню снігу під час падіння. Ще більшого комфорту буде досягнуто завдяки всіляким внутрішнім і зовнішнім кишеням. 

Ну і, звичайно ж, куртка має бути вам до смаку. Може для когось це не вирішальний момент, але все ж мислячих так набагато менше, ніж людей з протилежною думкою.

 

Чоловічі та жіночі лижні куртки в асортименті

В інтернет-магазині "Майстер Спорту" завжди представлений величезний асортимент курток для зимових видів спорту, щоб ви змогли швидко зробити правильний вибір. Чоловічі, жіночі та дитячі моделі, окремо та у складі костюма. Широкий ціновий діапазон і не менш великий дизайнерський ряд: будь-який колір і фасон. за вашою потребою. Для вашої зручності – детальні описи та докладні характеристики товарів. 

Якщо вибір ускладниться, вам завжди будуть раді допомогти наші консультанти, допоможуть зупинитися на тій куртці, яка підійде під усі ваші вимоги та запити.

 

Знижки на гірськолижні куртки: встигни отримати свою економію

Це ще не всі переваги, які ви отримуєте, купуючи гірськолижні куртки у нас. Ми періодично виставляємо на огляд моделі зі знижками, незалежно від сезону. Є також можливість отримати бонус при покупці на суму від 10 000 грн на наступні замовлення (більше інформації про це – у розділі Бонусна програма).

Поспішайте саме зараз купити гірськолижну куртку за найвигіднішою ціною! Замовляйте! Доставимо оперативно до будь-якого міста України!

купити недорого зимову куртку туристична куртка з капюшоном куртка softshell garsing велокуртки мембранні купити зимовий пуховик де купити гірськолижну куртку

Читати далі

Куртки гірськолижні, сноубордичні

165 товарів
165 товарів
Виберіть категорію: