Лавинне спорядження

17 товарів
17 товарів
Виберіть категорію:

Що таке лавинне спорядження і коли воно знадобиться?

Активний відпочинок у зимовий сезон стає дедалі популярнішим. Кількість шанувальників лиж та сноубордів, мисливців за новими екстремальними відчуттями збільшується у геометричній прогресії. І це чудово, але потрібно обов'язково пам'ятати, що спорт у засніжених горах – . не тільки цікавий, а й трохи небезпечний. Лавинне спорядження – те, без чого не обійтися.

Кожен лижник, а тим більше, альпініст чудово знає, що таке лавинне спорядження: страховка здоров'я та життя кожного, що перебуває в зоні ризику сходження лавини. Взимку зона ризику – кожен гірський схил. Забувати про безпеку не варто жодної секунди. Тим більше, що мати під рукою елементарне спорядження не є складним.

Що складає категорію «Лавинне спорядження»?

Ми пропонуємо на ваш огляд найнеобхідніші елементи, що становлять таку категорію, як лавинне спорядження. У нас ви знайдете те, що знадобиться для виявлення та вилучення людини, яка потрапила до лавини: лавинні зонди та лопати.

Лавинні зонди (щупи) – предмети, призначені для зондування товщі снігу під час пошуку людей під лавиною. Виготовляються у вигляді легень при перенесенні розбірних прутів завдовжки, найчастіше, 2-3 метри.

Коли ж за допомогою щупа людина знайдена, її потрібно якнайшвидше відкопати. З цим завданням допоможуть впоратися лавинні лопати – легкі та широкі, з коротким утримувачем. 

Лавинне спорядження: швидко і недорого

І лавинні лопати, і лавинні зонди від виробників Salewa та Fox Outdoor, представлені в нашому каталозі, купити просто, та й стоять вони небагато. А функції виконують дуже значущі.

При необхідності проконсультуємо, що до чого, так що телефонуйте та замовляйте лавинне спорядження прямо зараз!

Читати далі