Лижі All Mountain

15 товарів
15 товарів
Виберіть категорію:

Лижі універсальні All-Mountain

Лижі універсальні All-mountain — один із найпопулярніших видів гірських лиж. Вони чудово підкорювати утрамбовані і розбиті схили, м'які пагорби і неглибоку цілину. З ними можливі карвінгові катання з підготовлених спусків і виходи в непідготовлені зони. Звичайно, спеціалізовані види для кожної з цих трас підходять більше, але кожен – для однієї. А з лижами All-mountain можна не відмовляти собі у широті розваг!

Універсальні лижі в асортименті

Пропонуємо ознайомитися з асортиментом універсальних лиж, представлених у цій рубриці каталогу. Це вироби від провідних світових виробників: STOCKLI (Швейцарія), Black Diamond (США) та Elan (Словенія).

Ширина талії універсальних лиж переважно знаходиться в межах 75-90 мм. Радіус повороту варіюється від 13 до 19 м. Довжина універсальних лиж, як і будь-яких інших моделей, підбирається за загальноприйнятою формулою: зростання лижника +/- 10 см.

Класи даної категорії лиж досить різноманітні, тому що для кожного поняття «універсальність» має власний сенс. Визначитись конкретніше вам допоможуть описи у товарних позиціях. За потреби наші консультанти допоможуть із непростим, на перший погляд, вибором.

Купити лижі універсальні All-Mountain онлайн

Покупка лиж через інтернет – це не лише зручно, а й вигідно. Тим більше, якщо купувати у правильному місці. Ми не говоримо, що обов'язково у нас, але якщо ви вирішите купити лижі у нашому інтернет-магазині, зробимо все, щоб ви залишилися задоволеними.

Ціни на гірські лижі у нас – одні з найдоступніших в Україні. Доставку організовуємо в найкоротші терміни, оскільки на складах по Україні є переважна кількість представлених моделей.

Замовляйте універсальні лижі за контактним номером – так вони ще швидше виявляться у вашому повному розпорядженні!

Читати далі