Лижі Freeride

19 товарів
19 товарів
Виберіть категорію:

Лижі Freeride, у чому ваша особливість?

Гірські лижі для фрірайду (лижі Freeride, Free Ride) призначені спеціально для катання поза підготовленими трасами. Польоти над незайманими вкритими сніговим покривом полями, стрибки зі скель, трамплінів та багато іншого. на сьогоднішній день фрірайд став дуже популярним і набув багатогранного вигляду. Це і спричинило явний прогрес у самій конструкції лиж. З новими моделями ще легше та зручніше підкорювати непідготовлені гірські схили.

Загалом їх специфіку можна окреслити кількома пунктами. Отже, лижі для фрірайду:

- набагато більше, ніж інші. Це пояснюється тим, що є необхідність відсутності потопання в пухкому снігу поза трасою. Зважаючи на те, що не менш важливою є стійкість, фрирайдові лижі переважно досить довгі, в деяких випадках навіть вищі за райдер;

- виготовляються із застосуванням революційної технології «рокер» (Зворотний прогин лижі щодо площини). Завдяки цьому, лижі легше спливають з пишного снігу, є більш крутими та легкокерованими.

Лижі Freeride: головна ідея виготовлення

Говорити можна багато, припускати та уявляти ще більше. А можна висловити основну ідею коротко і точно: всі технології, які застосовуються в сучасних лижах для фрірайду, покликані полегшити катання, зменшити витрати енергії та сил, і, як результат, збільшити час катання.

Лижі для фрірайду від Майстер спорту

Представляємо вам різноманітні за дизайном лижі для фрірайду від найкращих виробників: STOCKLI, Black Diamond, Volkl. Якісні моделі з нових колекцій, виконані в оригінальному дизайні.
Ви можете купити лижі як економ-варіанту, так і дорожче. Але навіть не сумнівайтеся, що будь-який екземпляр з даного каталогу – запорука довгої служби та високого функціоналізму.

Звертайтеся за телефоном! Допоможемо з вибором і доставимо гірські лижі Freeride у ваше місто в найкоротші терміни!

Читати далі