Лижні та сноубордичні рукавиці

276 товарів
276 товарів
Виберіть категорію:

Лижні та сноубордичні рукавички: на що звернути увагу при покупці?

Якщо відпочивати, то активно! Якщо екіпіруватися, то повністю! І зимові види спорту – не виняток ні з першого, ні з другого твердження.

Сноубордичні рукавички є важливим елементом гірськолижного спорядження. При покупці, в першу чергу, варто звернути увагу на статеву та вікову приналежність. Крім того, вибираючи рукавички, слід орієнтуватися на стиль катання (фрірайд, фрістайл, паркове катання тощо), адже в кожному з них важливі свої моменти: наявність/відсутність манжети, внутрішній або зовнішній захист пензля.

Не останню роль відіграє і виробник. Рекомендуємо звернути увагу на сноубордичні рукавички наступних брендів: Alpine, X-Road, Salewa, Burton, Bogner, Rossignol.

Рукавички та рукавиці: трохи про родзинки

Оскільки без рукавичок не обійтися і вони є невід'ємною частиною екіпіровки, кожна компанія намагається чимось відзначитися та випустити своєрідну оригінальну модель із якоюсь фішкою. По-перше, кожен з нас може вибирати, рукавиці або рукавиці йому носити (рукавички – тепліше, рукавички – зручніше). По-друге, ми визначаємо, чи потрібна нам замшева подушечка, щоб у потрібний момент швидко протерти маску, або силіконова вставка на долоні, яка забезпечує найкраще захоплення. По-третє, вирішуємо, наскільки важлива нам анатомічна форма пальців. А система вентиляції – ndash; це взагалі окрема історія. Радимо звернути на неї першочергову увагу.   

Купити лижні та сноубордичні рукавички тут і зараз

Тут і зараз купуйте рукавички лижні, ну або рукавиці – це вже як ви вирішили. Придбайте чудовий аксесуар для гірськолижного екіпірування за лічені дні і за дуже привабливою ціною!

З питаннями про товар або умови оформлення замовлення телефонуйте за контактним номером. Наші консультанти з радістю на них дадуть відповідь!

Читати далі