Надувний матрац для кемпінгу

 

Сучасні надувні матраци вже давно зарекомендували себе з позитивного боку, тому що надають можливість отримати комфортний та якісний відпочинок незалежно від того, де людина знаходиться. Надувний матрац Vango кемпінг просто незамінний для відпочинку в подорожах, на пляжі, в басейнах та інших нестаціонарних спальних місцях.

 

 

Необхідно вибрати та замовити спеціальний матрац, коли є маленькі діти в сім'ї, адже не доведеться турбуватися про комфортний відпочинок на пікніку. Безпечніше використовувати такий матрац, ніж звичну підстилку або покривало. Варіантів використання такого пристосування настільки різноманітне, наскільки багато їх різновидів. Використовувати надувний матрац для кемпінгу можна також і як додаткове спальне місце для будинку, дачі або облаштувати на ночівлю своїх родичів або гостей.

 

 

У нашому інтернет-магазині спортивних товарів та туристичного спорядження «Майстер спорту» представлений широкий асортимент якісних матраців відомих світових виробників: Bestway, Campingaz, High Peak, Highlander, Trimm, Vango, Кемпінг. У нас є двомісний надувний матрац для кемпінгу, одномісна і полуторна модель. Можна підібрати до матраца комплектацію з насосом, за допомогою якого він надує. Ви можете вибрати також максимальне навантаження, яке буде використовуватися, оскільки саме від таких особливостей і залежить надійність та тривала експлуатація матраців.

 

 

Ми здійснюємо продаж якісних надувних матраців, які виготовляються із міцних матеріалів, при цьому мають декілька внутрішніх камер, розділених спеціальними перегородками. Коли одна камера буде пошкоджена, решта камер залишиться з повітрям. Верхнє покриття багатьох надувних матраців – велюрове. Це спеціальна тканина, яка перешкоджає сповзанню постільної білизни і здатна швидко висохнути, якщо матрац використовувався в басейні, наприклад.

 

 

Можна з упевненістю сказати, що наші надувні матраци, дивани та крісла ідеально підійдуть як місце для відпочинку та для сну, а тому у зручності не поступається звичайним каркасним меблям. Залежно від моделей, у комплектації можуть бути чохли, насоси, набори для ремонту або сумки для перенесення.

купити надувний насос подушка туристична купити туристичний килимок пінка

 

Читати далі

Надувні матраци для кемпінгу

4 товару
4 товару
Виберіть категорію: