Зброя

167 товарів
167 товарів

Інтернет-магазин “Майстер Спорту” розширив колекцію цікавих способів провести час: ми пропонуємо пневматичну зброю, яка не потребує дозволу, та метальна зброя - луки, арбалети та рогатки.

 

 

Виробники пневматики часто випускають копії відомих вогнестрілів. На сайті можна абсолютно законно, не маючи спеціального дозволу, купити пневматичну репліку кольта, берети та інших легендарних моделей.

 

Уточнимо, що дозвіл потрібен тільки для виробів, які мають калібр більше 4,5 і задають швидкість кулі вище 100 м/с. При цьому враховується обидві умови, а не одна з них. Така зброя допускається до продажу в неспеціалізованих магазинах та перевезення кур'єрськими службами в межах України.

 

Навіщо купувати пневмат

 

  • Нерідко пневматичну зброю купують, щоб натренувати руку на мішенях: використовувати для цих цілей вогнепальну зброю та боєприпаси надто затратно та небезпечно. 
  • Завдяки порівняно невеликій вазі можна навчити цілитися і стріляти навіть дитину, якій справжній вогнестріл або більший калібр пневматики довіряти поки що рано.
  • Дрібна пневматика підійде для розважальної стрільби на природі, наприклад, по банкам.

 

Інтернет-магазин “Майстер Спорту” пропонує пневматичні гвинтівки, пістолети та револьвери марок Crosman (США), Umarex (Німеччина) тощо, а також боєприпаси до них. Ми також укомплектуємо вашу покупку підствольним ліхтарем, прицілом, чохлом та іншими аксесуарами.

 

Метальна зброя

 

Епоха Середньовіччя має невимовну чарівність. Періодично з'являються нові клуби історичної реконструкції, які вивчають цей період. Проводяться рольові ігри за мотивами романів Толкієна та його послідовників, у яких ельфи-лучники - серед найпопулярніших персонажів. Крім того, стрілянина з лука – це популярний та дуже красивий спорт. Якщо вам потрібна метальна зброя - якісний арбалет, цибуля або рогатка для стрільби по мішеням, а також різні запчастини та аксесуари до них, звертайтеся: ми підберемо все необхідне.

Читати далі