Питні системи для рюкзаків: кохання з першого погляду

Якщо ви хоч раз користувалися питною системою, вам не треба розповідати про її переваги. І ми майже впевнені, що після того разу ви більше не обходитеся без цього функціонального пристрою.

Якщо ви ще не зазнали всього його значення і тільки думаєте, чи мають питні системи для рюкзаків місце бути у вашому застосуванні, тоді врахуйте наступні фактори:

1. Комфорт. Не потрібно зупинятися у разі спраги. Ви просто рухаєтеся далі (йдете або їдете) і п'єте воду із трубки.

2. Ефективність. Плавно випливає з першої переваги. Ви п'єте, коли вам це завгодно і так часто, як хочете. Навіть великі відстані та складні маршрути стають простішими, коли відчуття спраги відсутнє. 

Питна система: матеріал має значення

Отже, ви вже дійшли думки, що без резервуара для води вам не обійтися, і приступаєте до вибору. Головне, на що ми радимо звернути увагу – матеріал, з якого він виготовлений. Від нього залежить вага, зручність транспортування та безпека рідини, що вживається.

Питні системи з нашого каталогу виконані з антибактеріальних матеріалів, таких як Encapsul, MPE, гігієнічний пластик… Не містять BPA, негативний вплив якого на людський організм є очевидним. 

Зручні анатомічні форми, надійні клапани, комплектація трубками та багато інших переваг – без них також не обійтися.

Питні системи тут і зараз

Щоб купити питну систему прямо зараз, а також аксесуари (гідравлічні трубки, клапани, насадки, запасні магніти для кріплення клапана, набір для чищення резервуара), зателефонуйте нам за контактним номером телефону. Ми допоможемо підібрати ідеальну для вас модель та організуємо доставку в найкоротший термін. До того ж і ціни у нас прийнятні. Телефонуйте та замовляйте! 

велорюкзак купити найкращі туристичні рюкзаки міський рюкзак американські тактичні рюкзаки рюкзак для перенесення дітей туристичний a> міська сумка через плече дорожні валізи на колесах купити поясну сумку чохол для фотоапарата чохол на рюкзак від дощу стропи для рюкзаків купити

Читати далі

Питні системи

59 товарів
59 товарів
Виберіть категорію: