Посуд туристичний

276 товарів
276 товарів
Виберіть категорію:

Відправляючись у гори або в багатоденний автомобільний кемпінг, не хочеться брати з собою повноцінний столовий сервіз або одноразові стаканчики: перший варіант занадто ускладнює спорядження, а другий - додає об'єму. Справжній турист завжди має при собі багаторазовий похідний посуд: він зручний, легкий, функціональний, а по приїзді додому всі ємності та прилади можна відчистити та зберігати до наступного використання. Багато моделей компактно складаються і підходять для дачі або малогабаритної квартири. У поході ви будете забезпечені всіма атрибутами гарної кухні: від сольниці-перечниці до відра для води або сушарки для тарілок, виделок і ложок.

 

 

Посуд для туризму - це екологічно

 

Екологи б'ють на сполох: планета буквально покривається шаром пластику, серед іншого - одноразових стаканчиків, ложечок, тарілок, пляшок з-під води і т.д. Про це вже замислюється і більшість населення планети: замість поліетеленового мішка для круп можна використовувати контейнер для сипучих; попросити бариста в кафе-на-колесах налити каву у вашу особисту герметичну склянку; пити коктейль через власну багаторазову соломинку. Посуд для туризму виготовляють із сталі, анодованого алюмінію, харчового силікону та пластику та інших сучасних матеріалів; іноді використовуються матеріали, що пройшли вторинну переробку.

 

Посуд для походів: за що ми платимо?

 

Виробники туристичного спорядження приділяють багато уваги питанням безпеки та якості. Багаторазовий пластик або силікон за ціною не поступається якісному столовому сервізу зі склокераміки або порцеляни. Не дивно, що вимоги до посуду для походів мають дуже високі:

 

  • довговічність;
  • стійкість до окропу, алкоголю, сонячних променів;
  • екологічний склад, нетоксичність;
  • мала вага;
  • компактне зберігання;
  • багатофункціональність і т.д.

 

Спорядження, яке прослужить роками, витримає всі складності похідного життя і буде безпечним для здоров'я, не може коштувати копійки: вироби часто складні в розробці, проходять численні тестування та сертифікацію.

>

 

Де купити похідний посуд

 

В інтернет-магазині “Майстер Спорту” ви можете підібрати та купити похідний посуд та екологічні вироби для міського використання: просто вкажіть у фільтрі вид ємності чи кухонного приладу та основні вимоги, і ми забезпечимо вас усім необхідним у подорожі. Всі товари знаходяться на складі в Україні, і ви отримаєте їх у відділенні служби доставки через один-два дні.

 

Читати далі