Розвантажувальні жилети

19 товарів
19 товарів
Виберіть категорію:

Що є неодмінним атрибутом армійського екіпірування чи різних воєнізованих ігор? Мабуть незамінною деталлю можна вважати розвантажувальний жилет: це не просто одяг, а відмінна альтернатива рюкзаку. Кишені та кріплення в ньому здатні переміщати безліч дрібних та великих предметів - магазинів, гранат, підсумків та багато іншого. 

 

Різновиди розвантажувальних жилетів

 

  • Найвідоміший вид - це моделі з системою Molle. Вони забезпечені великою кількістю строп та петель, на які підвішується різне спорядження та амуніція. Зі спорядженням розвантажувальний жилет набуває великої ваги, але завдяки фастексам або іншим кріпленням його можна легко зняти з себе протягом декількох секунд. У звичайному стані, без спорядження, такий виріб практично непомітний під одягом. Деякі моделі можуть бути забезпечені кишенями під бронепластини: ці багатофункціональні вироби можна використовувати як полегшені бронежилети.
  • Для новачка-страйкболіста, мисливця, рибалки більш практична та зручна версія - з кишенями та підсумками, або комбінована: зі стропами та підсумками. Великі підсумки дають багато місця під все необхідне, в той же час ви легко зможете витягти вміст, а коли потрібно звільнити руки.

 

Тактичні розвантаження: переваги конструкції

 

  • Міцні матеріали та фурнітура дозволяють не турбуватися про стан тактичного розвантаження, оскільки вони розраховані на великі навантаження.
  • На відміну від рюкзака, розвантаження дає можливість витягти необхідну річ у будь-який момент - не відволікаючись ні на що інше. Якщо ви постійно кріпите або розкладаєте спорядження на те саме місце, то з часом навчитеся діставати його інтуїтивно, не замислюючись.
  • Конструкція виробу робить його максимально зручним: м'які та широкі плечові лямки, різні ремені-затяжки, грудні та поясні ремені дозволяють зручно розподілити вагу по тілу та тимчасово забути про нього.

 

Вам потрібно купити розвантаження? Звертайтеся до “Майстер Спорту”! Ми пропонуємо армійські розвантаження  Sturm Mil-Tec, а також тактичні жилети інших європейських виробників.

 

Читати далі