Реабілітаційні тренажери

0 товарів
0 товарів
Виберіть категорію:

Вибачте, за вашим запитом товарів не знайдено.

Тренажери для реабілітації: відновлюємо організм швидко та ефективно

Тренажери для реабілітації – особливий вид обладнання, призначений для оздоровлення людини після травм та операцій, а також для профілактики різноманітних захворювань. Завдяки фізіотерапевтичному впливу стають невід'ємною частиною ефективної лікувальної фізкультури.

Реабілітаційні тренажери виготовляються у спеціальній конструкції з урахуванням особливостей людини, яка має порушення опорно-рухового апарату. Обмежувачі силових навантажень та амплітуди руху, а також інший примітний функціонал гарантують безпеку, полегшують заняття до необхідного рівня та дозволяють у оптимальні терміни досягти бажаних результатів.

Які реабілітаційні тренажери є?

Можна придбати тренажер активного та пасивного типу або з можливістю вибору необхідного варіанту під час тренування.

Є моделі для відновлення при різних захворюваннях опорно-рухового апарату, серцево-судинної, дихальної систем. Для дорослих, підлітків та дітей або універсальні.

Існує розподіл тренажерів та за впливом на певні ділянки тіла: ноги, руки, спину… Можливо комплексний варіант.

Як би там не було, застосовуючи якісний тренажер для реабілітації, ви покращуєте своє здоров'я та отримуєте необхідний фізіотерапевтичний ефект.

Купити тренажери для відновлення за вигідною ціною

У нас на сайті ви можете купити тренажер за нормальною ціною, а не, як це часто буває, подивишся і все, замовити немає можливості.

Крім того, ми пропонуємо своїм клієнтам комфортні умови купівлі, консультуємо та організовуємо оперативну доставку по всій Україні: до Києва, Кіровограда, Вінниці, Дніпропетровська, Житомира, Запоріжжя, Івано-Франківська, Луцька та інших міст. Якщо вартість тренажера перевищує 10 000 грн, доставка безкоштовна.

Дзвоніть, питайте, що цікавить, допоможемо підібрати необхідне обладнання за вигідною ціною.

Читати далі