Ремонт та догляд за спорядженням

278 товарів

Щоб ваші лижі служили довго або Правильний догляд за лижами та сноубордом

Ремонт та догляд за гірськолижним спорядженням – обов'язкова умова його тривалого терміну експлуатації. Якими б якісними не були лижі, сноуборди, кріплення, а також взуття, з яких би гарних матеріалів і із застосуванням кращих технологій були б вироблені, все одно настає той момент, коли їм потрібно приділити деяку увагу.

Ви ж хочете, щоб спорядження жило довго і не менш довго приносило вам задоволення своїм функціоналізмом? Тоді час від часу не забувайте його доглядати. А ми для цього пропонуємо найширший асортимент різноманітних засобів та пристроїв.

Догляд за лижами та спорядженням: що ми пропонуємо?

Ми підібрали для вас широкий асортимент товарів, призначених продовжити життя гірськолижного екіпірування.

Особливо різноманітно в каталозі представлений віск для лиж та сноубордів. Він не тільки збільшує експлуатаційний термін, але ще й покращує ковзні характеристики. Також є інструменти, аксесуари, засоби для ремонту ковзної поверхні (щітки, мочалки, подушки тощо), кантів (затискачі, напилки, канторези…), предмети для фіксації спорядження, освіжувачі для догляду за шоломами, кепками, рукавичками та багато іншого інше. Все у відмінній якості та за прийнятною ціною.

Купити засоби для догляду та ремонту гірськолижного спорядження

Не шкодуйте грошей на те, що допоможе вам заощадити у рази більше. Так, маленька банка воску, що запобігла поломці лиж, забезпечить від купівлі нових, а один освіжувач, наприклад, якісно продовжить термін служби дорогого шолома.

Замовляйте все, що зробить ваш догляд за лижами максимально ефективним! Чекаємо на ваш дзвінок за контактним номером телефону!

Читати далі