Рюкзак для перенесення дітей туристичний: мандруємо всією родиною!

Любіть активний відпочинок? З появою дитини шукаєте нові можливості відпочивати на природі всім разом? Рюкзак для перенесення дітей туристичний подарує вам радість спільних прогулянок!

Діти часто хоч і виявляють бажання піти в похід з батьками, але їхнього ентузіазму вистачає ненадовго. І це не тому, що вони такі всі примхливі. Просто дитячий організм по-своєму реагує на тривалі навантаження та потребує відпочинку. Довга самостійна ходьба має розділятися неактивними періодами. З рюкзаком для перенесення ви зможете насолоджуватися походом разом!

Особливості рюкзаків для перенесення дітей

Як і будь-який підвид рюкзаків, цей має свої особливості. Вони спрямовані у два ракурси: забезпечити комфорт для носія та для «пасажира». Конструкція повинна бути функціональною, а якість матеріалів, що використовуються, бездоганною. Обов'язкове забезпечення безпеки!

У нашому каталозі представлені туристичні рюкзаки для перенесення дітей від найкращих виробників: Deuter (Німеччина), Osprey (Україна). У них передбачено все: від вентиляції спинки до іграшок, що йдуть у комплекті.

Серед примітних характеристик такі:

— регульовані плечові лямки, ремені безпеки, підставки для ніг;
― достатня кількість внутрішніх та зовнішніх кишень та відділень;
― захисні тенти від сонця, дощу, подушка під підборіддя;
― оптимальні розміри та обсяг.

Замовити рюкзак швидко та недорого

Щоб купити рюкзак для перенесення дітей туристичний у нашому інтернет-магазині, вам достатньо зв'язатися з менеджером по телефону. Він підкаже, яка модель найкраще з урахуванням саме ваших побажань. 

Телефонуйте! Ми запропонуємо оптимальну ціну та організуємо швидку доставку до будь-якого міста України!

велорюкзак київ купити купити туристичний рюкзак якісний міський рюкзак тактичні рюкзаки недорого міська сумка через плече < a href="https://master-sporta.com.ua/dorojnye-sumki-i-chemodany">купити дорожню валізу недорого поясна сумка чохол для фотоапарата питна система для рюкзака чохол на рюкзак від дощу > стропи для рюкзака

Читати далі

Рюкзаки для перенесення дітей

5 товарів
5 товарів
Виберіть категорію: