Тактичні рюкзаки – рюкзаки військового призначення, розроблені для спеціальних «тактичних завдань». Вимоги до них надзвичайні за всіма параметрами: колір, розмір, міцність, зносостійкість, вантажопідйомність, функціоналізм, надійність. все має відповідати конкретним цілям та тимчасовим рамкам для їх виконання. 

Одна з головних особливостей тактичних рюкзаків – можливість зберігати та кріпити додаткові елементи: підсумки, чохли для ліхтариків, ножів, телефонів тощо.  Для цього вони і комплектуються безліччю строп та кишень. Також всілякі відділення потрібні для прихованого носіння зброї.

Із самого початку тактичні рюкзаки були задумані як екіпірування військових підрозділів спецпризначення. Але з часом їхнє призначення розширилося, вони стали активно застосовуватися мисливцями, рибалками та туристами. Деякі моделі (з невеликою кількістю зовнішніх відділень) також використовуються в міських умовах.

Асортимент тактичних рюкзаків

Представляємо вашій увазі тактичні камуфляжні рюкзаки виробників MFH, Tasmanian Tiger, Pure Trash, Sturm Mil-Tec і Travel Extreme (Німеччина, Україна) обсягом до 150 л.

У наявності – різні забарвлення – від світлих нейтральних білих, оливкових, чорних до різних варіацій камуфляжу. Всі компанії, товари яких представлені в каталозі, спеціалізуються на даній тематиці та славляться високими стандартами якості.

Купити камуфляжний рюкзак онлайн

У нашому інтернет-магазині ви можете купити тактичні рюкзаки камуфляжні швидко і недорого. Доставку здійснюємо по всій Україні за допомогою перевізників.

За більш детальною консультацією звертайтесь до наших консультантів за контактним номером (096) 684-23-48.

купити велорюкзак недорогий туристичний рюкзак рюкзак міський Рюкзак для перенесення дітей міська сумка через плече дорожні сумки та валізи купити поясну сумку чохол для фотоапарата питна система для рюкзака купити чохол на рюкзак від дощу стропи для рюкзаків купити

Читати далі

Рюкзаки тактичні/камуфляжні

61 Товар
61 Товар
Виберіть категорію: