Самокати

50 товарів
50 товарів
Виберіть категорію:

Трукові самокати

 

Швидше і не знайдеться такої людини, яка б не каталася у своєму дитинстві на самокаті або не мріяла про таке. Раніше цей транспорт був не зовсім яскравим та барвистим, менш маневреним, не зручним, жорстким та досить важким. Але кожна дитина на той час не могла не радіти наявності свого персонального транспорту і намагалася якнайбільше проводити за катанням і подоланням нових вершин і спусків. Можна сказати, що сучасним дітям дуже пощастило, що є можливість купити дитячий самокат без особливих труднощів і навіть вибрати модель, що найбільш сподобалася, з величезного асортименту. Адже стійкі триколісні моделі можна освоювати дітям вже з 2-х років. Вартість в основному залежить від типу, виробника, матеріалів використання та віку райдера.

 

Сучасні види спорту для дітей та дорослих, у тому числі і катання на самокаті, дозволяють тренувати тіло, витривалість, розвивати координацію рухів та отримувати максимальний заряд бадьорості від проведення часу на свіжому повітрі. А з урахуванням сучасних сприятливих умов погоди, можна купити самокат у Києві в будь-який сезон.

 

Всі моделі самокатів можна розділити на такі категорії:

 

  • Двоколісні — призначені для користувачів, які вже опанували навички катання на такому виді транспорту, стійко тримають рівновагу та чітко контролюють рухи.
  • Купити самокат триколісний потрібно для найменших користувачів віком від 2-х років. На таких дитячих самокатах найчастіше два колеса знаходяться спереду і одне колесо ззаду, але буває зворотне розташування коліс.
  • Є чотириколісні моделі, що передбачають наявність металевої поперечини, низького крісла і керма, рухи на яких створюються поперемінним натисканням на поперечину. Найчастіше використовуються для дітей віком від 4 до 14 років.

 

Залежно від віку дитини, її успіхів у катанні, побажаннях щодо виду самокату та його забарвлення може відрізнятися не тільки зовнішній вигляд транспортного засобу, а й загалом його комплектація.

 

У нашому інтернет-магазині «Майстер спорту» також є можливість підібрати та купити трюковий самокат. Такий вид транспорту призначений для виконання трюків та елементів різної складності. Дане призначення передбачає більш легку та компактну конструкцію, порівняно з класичним варіантом. Якщо ви хочете купити самокат для трюків, рекомендуємо звертати увагу не тільки на його зовнішній вигляд, але й на технічні особливості. Представлені в нашому каталозі самокати, як для новачків, так і для професіоналів, виготовлені відомими виробниками, тому за їх якість можна бути спокійними. Наявність різних моделей самокатів та інших необхідних деталей до комплектації дозволяє всім, без винятку підібрати та купити самокат дорослий або для дитини. За детальною інформацією ви можете звернутися до наших менеджерів за номерами телефонів або поштою.

Читати далі