Шоломи

170 товарів
170 товарів
Виберіть категорію:

Сноубордичний, гірськолижний шолом: безпека на першому місці

Немає різниці професіонал ви у гірськолижному спорті чи новачок, про свою безпеку подумати зобов'язані. Гірськолижний шолом – невід'ємна частина вашого екіпірування. Він захистить голову під час падіння і дозволить уникнути різних травм навіть при екстремальному катанні.

Вибираємо гірськолижний шолом разом з Майстер Спорту

Пропорційно до того, як збільшується попит на гірськолижне спорядження, розширюється і асортимент шоломів у виробників. Закриті, напівзакриті та відкриті моделі з широким спектром рівнів захисту задовольняють потреби і любителів, і фрірайдерів, і бордеркроссерів. 

На сьогоднішній день можна купити гірськолижні шоломи з різних матеріалів: карбон, полікарбонат, поліпропілен тощо. Форми – максимально спроектовані під анатомічні. Регулює розмір по колу голови, безліч варіантів підкладок для посилення міцності. Як додаткові функції – система вентилювання, захист від ультрафіолету та інші. І все це потрібно враховувати при виборі шолома, щоб він максимально задовольнив ваші потреби.

Що ми пропонуємо? Сноубордичні, гірськолижні шоломи у великому асортименті від наступних виробників: X-Road, Alpine Pro та Destroyer – тільки відомі та надійні бренди! Дорослі та дитячі моделі, для жінок та чоловіків, у стилі унісекс, у різних розмірах. А дизайни – ndash; це взагалі окрема тема: від непомітних білих, сірих до яскравих червоних, лимонних, салатових і навіть у патріотичному стилі!

Більшість шоломів універсальні, проте є й спеціалізовані сноубордичні та гірськолижні. Визначитись, яка модель підійде саме вам, допоможуть докладні описи в кожному товарі.

Гірськолижний шолом… Щоб покупка була в задоволення

Ми дотримуємося думки, що кожна покупка має бути не тільки вигідною, а й приносити задоволення. Тому, по-перше, ціни на гірськолижні шоломи ставимо в широкому діапазоні, щоб ви могли без шкоди купити доступний товар. По-друге, радо консультуємо своїх покупців. Є питання? Беріть телефон і телефонуйте нам за контактним номером!

Читати далі