Сноуборди All Mountain

46 товарів
46 товарів
Виберіть категорію:

Сноуборд для фрістайлу ALL MOUNTAIN: яскравий приклад універсальності

ALL MOUNTAIN – найпопулярніший вид дощок. Це універсальний сноуборд для фрістайлу, змішаних стилів катання, для перших кроків у сноубордингу. Він добрий для тих, хто ще не визначився та шукає свій стиль. Якщо ви захоплюєтеся конкретним напрямом, вам більше підійде спеціалізований борд.

Сноуборд: основне правило для новачків

Ви тільки-но починаєте знайомство зі сноубордингом? Тоді приділіть особливу увагу вибору власної дошки. Пам'ятайте, що ви купуєте її зараз, а застосовувати будете протягом тривалого періоду. Не варто купувати економ-варіант, сподіваючись змінити його, як тільки навчитеся. Дошка низької якості тільки заважатиме вам вчитися, і кожен трюк або спуск буде в рази складніше. Купуйте першу дошку якістю не нижче середнього рівня. А щоб не обмежуватись одним стилем катання, зупиніться на універсальному сноуборді ALL MOUNTAIN.

Сноуборд Freestyle ALL MOUNTAIN з доставкою по Україні

Універсальний сноуборд для фрістайлу, вільних спусків та інших видів катання ALL MOUNTAIN можна замовити в інтернет-магазині Майстер Спорту. Ми пропонуємо доступні ціни та часто проводимо акції. У разі потреби надаємо кваліфіковані консультації нашим клієнтам, щоб при покупці не залишилося жодних сумнівів щодо правильності вибору. 

Замовляйте сноуборди у нас – здійснимо доставку в найкоротші терміни по всій Україні: до Києва, Одеси, Харкова, Тернополя, Івано-Франківська, Вінниці та інших міст.

Читати далі