Страхувальні системи

113 товарів
113 товарів
Виберіть категорію:

Страхувальна система для висоти

Професійна страхувальна система на сьогоднішній день вкрай необхідна при заняттях альпінізмом, скелелазіння та різних висотних роботах. Таке обмундирування створює висоту підйому та спуску, а також відповідає за безпеку. Насамперед, система страховки здатна витримати людину, у разі її зриву, оскільки розподіляє тяжкість рівномірно і приймає він всю силу ривка, запобігаючи падіння, зменшує ймовірність отримання різних травм. Також спорядження допомагає кріпити та утримувати на ньому все необхідне для роботи обладнання.

У нашому інтернет-магазині «Майстер спорту» представлені страхові системи для роботи від відомих світових виробників: Black Diamond, Blue Ice, First Ascent, Petzl, Salewa, Singing, Rock, Travel Extreme, Vento, Вертикаль, Крок. Це більше 100 різних моделей, які розподіляються за розмірами від XS до XXL, а також за конструкцією, кольорами і т.д.

Найчастіше ці обв'язки використовуються не тільки при заняттях скелелазінням або альпінізмом, а ще у сфері будівництва, при виконанні ремонтних або інших робіт на великій висоті. І для того, щоб відповідну страхову систему купити, необхідно спочатку визначиться, в якому вигляді робіт вона використовуватиметься. Кожна модель страховки має свій тип конструкції та безліч специфічних особливостей. Є можливість підібрати універсальне обмундирування, яке підходитиме під різні види робіт, головне, щоб модель відповідала всім вашим вимогам.

Страхувальна система для висоти поділяється на кілька видів:

- верхня страховка призначена для охоплення грудної клітки та фіксується на плечах за допомогою ременів. Представляється у вигляді широкого силового поясу, який рідко використовується без нижньої конструкції, оскільки у разі зриву та вільного зависання здавлюватиме грудну клітину людини.

- нижня обв'язка фіксується на поясі та охоплює ноги ременями. Поясний ремінь також оснащений кільцями страхування та кількома додатковими петлями для кріплення необхідного спорядження.

- комбінована або повна страхувальна система складається з пояса для охоплення пояса, ніг та плечей.

У даному розділі нашого каталогу туристичного спорядження кожен зможе вибрати відповідну страховку для заняття різними видами спорту та виконання висотних робіт. Наші фахівці допоможуть виконати підбір страхувального обладнання, виходячи з ваших потреб і завжди готові відповісти на будь-які ваші запитання.

Читати далі