Тактичні маски, окуляри

41 Товар
41 Товар
Виберіть категорію:

Тактичні окуляри і маски - необхідна частина екіпіровки стрілка. На відміну від повсякденних, туристичних, спортивних моделей, які в основному захищають від сонця, окуляри для стрілянини покликані захистити очі від попадання дробу чи пороху. 

Лінзи тактичних окулярів 

Лінзи в основному виготовляють з полікарбонату. Цей міцний матеріал витримує падіння на землю або асфальт, удари дрібних та великих уламків, впливу жару чи холоду. Він дуже повільно “старіє”. Також полікарбонат захищає очі від сонячного випромінювання.

 

Балістичні окуляри використовують не тільки на сонці, на відкритому просторі, але і в приміщеннях. У виробництві, відповідно, застосовуються лінзи різних категорій затемнення: від “0” - для закритого стрільбища або сутінків - до “4” - для яскравого сонця. Окуляри іноді продаються із комплектом змінних лінз для різних умов.

лінза обов'язково проходить випробування в реальних умовах і отримує сертифікат STANAG 2920 і EN 172. Виробники прямо вказують діаметр і швидкість осколка, потрапляння яких здатне витримати виріб. Однак навіть міцну полікарбонатну лінзу можна пошкодити: згодом вона покривається подряпинами та сколами, що заважають огляду. Додаткові лінзи до деяких моделей продаються в магазині “Майстер спорту”. 

Рами

Для виробництва рам використовуються нейлон, полікарбонат, ацетат. Рама тактичних окулярів або маски має бути максимально ергономічною, гнучкою і при цьому тримати форму, не ковзати, провітрюватися, триматися на місці навіть при різких рухах. Нерідко модель з дужками додатково забезпечується стропою, яка з'єднує дужки на потилиці.

 

Тактична маска часто нагадує звичайну гірськолижну маску: рама з прилеглою до обличчя піною і еластична стропа. Її можна надягати поверх шолома (для цього шоломи постачають кліпсами-кріпленнями). Окуляри часто випускаються у вигляді класичних спортивних: напівободкових, безободкових або з повним обідком. Такі моделі дуже стильно виглядають та підходять для повсякденного носіння.

Виробники тактичних окулярів та масок

Вимоги до стрілецької екіпіровки досить суворі, так як безпека - це головне. Тому   магазині “Майстер спорту” представлені моделі лише перевірених брендів: наприклад, Max Fuchs, 5.11 Tactical офіційно постачають спорядження в армію та силові структури. Beretta - легендарний виробник зброї, який також пропонує якісні супутні товари, в їхньому каталозі є і стрілецькі окуляри. Bolle більше 130 років виготовляє захисні окуляри для різних видів спорту, у тому числі спортивної стрільби.

 

Читати далі