Сокири

12 товарів
12 товарів
Виберіть категорію:

Базовий набір туриста складається не тільки з намету, спальника та рюкзака з усіма необхідними речами, а ще з безлічі різноманітних інструментів, які допоможуть вирішити важливі завдання в умовах дикої природи. Перш ніж вирушить у похід, необхідно купити сокирку туристичну, що виконує життєво необхідні функції в поході.

У даній категорії нашого інтернет-магазину «Майстер спорту» представлений широкий вибір туристичних сокир, які користуються популярністю серед дачників, мисливців, рибалок та любителів активного проведення часу. За допомогою такого невеликого інструменту можна не тільки нарізати дров для багаття, а ще й облаштувати потрібне для ночівлі місце. Маленька туристична сокира має невелику вагу та зручну рукоятку, найчастіше до неї йде в комплекті знімний чохол.

Якісна похідна сокира ідеально впорається з рубкою дров, розчищенням шляху від завалу дерев та великих рослин, що дозволяє легко прямувати у заданому напрямку. Якщо ви вирішили сокирку туристичну купити в Києві, тоді зверніть увагу на її вагу, матеріал виготовлення леза та рукоятки.

Представлені в нашому каталозі сокири мають практично однакову конструкцію, що складається з гострого загартованого леза та зручної рукоятки з полімерних матеріалів. Завдяки особливій міцності інструмент здатний витримати величезне навантаження, при цьому не розтріскуватиметься або розколюватися. Кожна сокира туристична відрізняється за довжиною і формою, а тому всі вироби мають різні особливості.

При виборі відповідного туристичного сокири варто врахувати розмір леза і рукоятки, тому що краще віддавати перевагу тим моделям, які будуть найбільш зручні в експлуатації. Наш інтернет-магазин представляє різноманітність сокир від відомих виробників туристичного спорядження та інвентарю. У нас ви зможете купити туристичну сокиру для відпочинку на природі та безпечних походів у ліс.

Читати далі