Трьохсезонні спальники: беремо в похід навесні, влітку та восени

Трехсезонний спальник, або демісезонний – це універсальний спальний атрибут для походу, який однаково доречний з ранньої весни до пізньої осені. Навесні та восени використовується частіше, влітку рідше.

Приблизний температурний діапазон застосування таких спальників – ndash; від -5 С до +5 С. Хоча різні моделі можуть бути розраховані на різні градуси довкілля.

Це, без перебільшення, найбільш популярні спальні мішки. І пояснюється такий факт не лише універсальністю, а й тим, що на літньо-осінній період припадає найбільша кількість походів, і тим, що сучасний асортимент (матеріалів, виробників, цін) є неймовірно величезним.

Вибір трисезонних спальників від інтернет-магазину Майстер Спорту

Наш каталог – найкращий доказ вищенаведеного твердження. На вашу думку – десятки гідних моделей спальників від відомих виробників туристичного спорядження: High Peak, Caribee, RedPoint, Deuter, Marmot, Mammut, Pinguin, Vango, Trimm, Marsupio, Hannah, Terra Incognita, Travel Extreme, Coleman, Salewa, The North Face, Totem та ін. .

Ви можете вибрати спальник зручної для вас форми: кокон, ковдру або ковдру з капюшоном. До переваг перших, як правило, відносяться невелика вага, компактність та оптимальні теплові характеристики. Другі комфортніші, але вимагають більше місця в рюкзаку і важать трохи більше. По-третє, додатковий комфорт дорівнює додатковій вазі.

Всі представлені трисезонні спальники виготовлені з якісних матеріалів, як зовнішніх, так і внутрішніх.

Купити спальник, зробивши правильний вибір

Вибираючи спальник для походу, врахуйте, яка форма підходить вам найбільше, в яких умовах передбачається експлуатація. Загалом це саме той варіант, де необхідно повністю задовольнити свої переваги, адже якість буде забезпечена в будь-якому випадку.

Замовляйте універсальний спальний мішок для походів зараз – незабаром зможете відправитися в подорож «у всій бойовій»!

Читати далі

Трисезонні спальники

117 товарів
117 товарів
Виберіть категорію: