Турніки, шведські стінки та бруси

3 товару
3 товару

Турники, шведські стінки, бруси для дому та зали

Ні для кого не секрет, що постійні тренування з власною вагою – ефективний варіант розвинути верхні м'язи тіла та підкачати прес. Робити це можна як удома, так і в спортзалі, в оздоровчому центрі чи фітнес клубі, і навіть в офісі, якщо встановити спеціальне нескладне обладнання. Шведська стінка, турнік та бруси – одні з найпоширеніших видів спортивного спорядження для досягнення вищезгаданих цілей.

Їхні переваги незаперечні. По-перше, шведські стінки та турніки допомагають підтримувати здоровий тонус м'язів у зручний для вас час. По-друге, відмінність сучасних дизайнів дозволяє підібрати тренажер для будь-якого інтер'єру, не порушуючи дизайн приміщення будь-якого призначення та стилістики. По-третє, невисока ціна не вдарить по кишені, що особливо важливо у наш час.

Функціональність шведських стінок та турників

Незважаючи на всю простоту та нехитрі конструкції цього спортивного спорядження, з його функціональними здібностями не посперечаєшся. Все залежить від специфіки конкретної моделі, від її комплектації, але загалом кожен турнік, шведська стінка або брус відмінно справляються з поставленими завданнями.

Пропонуємо вашій увазі різні варіанти даних товарів: турнік настінний і турнік дверний, роздільний і вузький, комплекс турнік-бруси, шведські стінки дитячі з комплектацією кільцями, сходами, канатами і дорослі з бусями, навісами, лавами для преса і т.д. .

Виробники: Inter Atletika, FitLogic, Torneo, Iron Gym, Liol Group, Adidas, KETTLER, Tempish.

Ціни на турніки та шведські стінки

Вартість кожного товару вказана біля фото. Ви самі можете бачити, що цифри цілком прийнятні та доступні. Залежать, звичайно, ціни на турніки від конфігурації. Спрощені варіанти – дешевше, цілі функціональні комплекси – дорожче. Якщо немає можливості одразу купити другий варіант, можна почати з першого та поступово його доповнювати новими елементами.

Займайтеся спортом та завжди підтримуйте хорошу фізичну форму! Замовляйте турніки та шведські стінки прямо зараз!

Читати далі