Вуличні тренажери

0 товарів
0 товарів
Виберіть категорію:

Вибачте, за вашим запитом товарів не знайдено.

Якщо розглядати все існуюче спортивне обладнання, побачимо, що вуличні тренажери стоять як окремий вигляд. Вдома на них не позаймаєшся, та й у тренажерному залі виглядатимуть недоречно. А ось на спортивному майданчику на відкритому повітрі – ndash; якраз!

Вуличні тренажери – ідеальний варіант для комплектації дворів, територій офісних центрів, спортивно-розважальних комплексів та ін. Відмінна риса – масовість: незалежно від того, де вони встановлені, призначені для масового використання.

Вуличне спортивне обладнання для дорослих та дітей

Тренажери можна встановити як на майданчиках для дорослих, так і на дитячих. Існують моделі, призначені окремо для кожного із цих місць, є універсальні. Їх головні відмінності полягають у формі, розмірах та цілях експлуатації.

Для обладнання дитячого майданчика підійдуть найкраще розвиваючі, максимально комфортні та безпечні тренажери. Для дорослої – функціональні, з широким комплексом вправ різного ступеня навантаження.

Купити вуличні тренажери за телефоном

Щоб вас порадував кожен вуличний тренажер, придбаний у нашому інтернет-магазині, ми пропонуємо великий вибір, відмінну якість та доступні ціни. Наші тренажери для вулиці виготовлені із надійних матеріалів, мають спеціальне міцне покриття. Це дозволяє займатися ними цілий рік: і в спеку, і в морозну холоднечу.

Оформити замовлення на будь-яку кількість товарів з каталогу можете зателефонувавши нам за контактним номером. Ми не лише надамо всю необхідну інформацію, а й організуємо швидку доставку до будь-якого міста України: Києва, Харкова, Луцька, Тернополя, Полтави чи іншого. Телефонуйте та замовляйте – ці тренажери вже готові бути встановленими у необхідному для вас місці!

Читати далі