Велошоломи

219 товарів
219 товарів
Виберіть категорію:

Велозахист - це сфера, на якій економити не можна: факт, відомий кожному, хто їздить особистим двоколісним транспортом дорогами міста, займається будь-яким видом велоспорту, любить велотуризм і у кого є активна дитина люблячи кататися. Хочете купити велошолом, який буде якісним та міцним? Ласкаво просимо до магазину “Майстер Спорту”!

 

У каталозі ви підберете велосипедний шолом для будь-якого випадку: каску класичної форми для поїздок по місту до офісу і назад, обтічний і ергономічний виріб для тріатлону, кросовий шолом full-face, що закриває підбродок , спортивний варіант з відмінною вентиляцією, універсальний дитячий шолом.

 

Захист MIPS

 

Тести показали, що велосипедист при аварії не так часто стикається з ударами під прямим кутом. Набагато частіше відбуваються зіткнення щодо дотичної, що створюють ефект обертання всередині черепної коробки, які можуть призвести до струсу мозку. Проти них традиційні технології та матеріали недостатньо ефективні. У деяких моделях брендів Poc, Met та інших часто трапляється абревіатура MIPS. Розшифровується, як Multi-directional Impact Protection System, у перекладі – багатоспрямована система захисту від ударів. Вона означає, що шкаралупа і внутрішній шар мають між собою тонкий рухомий прошарок; вони здатні діяти незалежно один від одного і злегка зміщуватися, тим самим розподіляючи та гасячи енергію удару. Сподіваємося, найближчими роками ця функція буде присутня у всіх велошоломах, від топових до бюджетних моделей.

 

 


Комфорт

 

Фірми-виробники роблять багато для того, щоб вам не хотілося відразу позбавитися велосипедного шолома, як тільки ви його одягнете:

  • Текстильна підкладка стирається вручну або в пральній машині.
  • Більшість виробів сумісні з зачіскою “кінський хвіст” - зручно, якщо у вас довге волосся.
  • Захист має безліч вентиляційних отворів: вони не тільки дозволяють провітрюватися шкірі голови, але й знижують вагу.
  • Під нього холодного дня можна надіти тонку шапку-підшоломник або балаклаву.
  • Багато марок мають кріплення під велоліхтар. Якщо таких кріплень немає, придбайте кліпси.

 

П.С. Добре, щодо “не можна економити” ми трохи перебільшили. Загляньте в розділ “Розпродаж”: там знайдуться шоломи для велосипеда з торішніх колекцій за зниженими цінами. Також радимо купувати екіпірування восени чи взимку, коли закінчився сезон: у цей час у нас великі знижки.

Читати далі