Вібромасажери

0 товарів
0 товарів
Виберіть категорію:

Вибачте, за вашим запитом товарів не знайдено.

Вібромасажери для тіла: що, навіщо і чому?

Вібромасажери для тіла – пристрої, що використовуються у кількох напрямках. По-перше, вони допомагають у лікуванні хребта та опорно-рухового апарату. По-друге, застосовуються як реабілітаційні посттравматичні пристрої. По-третє, є косметологічним методом боротьби із зайвими кілограмами. Але про це трохи нижче.

На сьогоднішній день існують такі види вібромасажерів: пояси, ручні та підлогові. Саме третій вид (виробники: HouseFit та Stingray) ми і представляємо на ваш огляд, вважаючи його більш комфортним та ефективним.

Підлоговий вібромасажер складається з каркаса висотою приблизно ½ людського зростання, панелі управління, масажних стрічок з різними роликами. На ці «пальчики», «шишечки» та інші нерівності та покладають основний функціоналізм. Підлогова конструкція є найефективнішою для досягнення цих цілей.

Вібромасажер для тіла та схуднення

Саме для схуднення вібремасажер застосовується сьогодні найчастіше. Існують різні думки з цього приводу: одні тільки за », інші категорично «проти». Але ніхто не зможе заперечувати, що, позаймавшись певну кількість разів, він не схуд. Ефект справді є! Ніхто не посперечається, що покращилося кровопостачання, струм лімфи, погіршала шкіра і навіть спостерігається омолоджуючий результат.

Купити підлоговий вібромасажер за гарною ціною

Щоб купити підлоговий вібромасажер (для схуднення або інших цілей – вирішувати тільки вам), достатньо зв'язатися з нашими менеджерами по контактному телефону. Вони нададуть всю необхідну інформацію та допоможуть з вибором моделі.

Щодо цін, то вони – перед вами. Не дорого і не дуже дешево, рівно стільки, скільки і має коштувати якісне обладнання, яке прослужить вам багато років. Телефонуйте, будемо раді допомогти!

Читати далі