Зимові спальні мішки: тепло за будь-якої погоди

Ви любите зимові походи не менше, ніж літні? Тоді у вас обов'язково має бути у розпорядженні зимовий спальний мішок! Він не дасть вам замерзнути в нічний час за низької температури, та й від вологи захистить. При цьому не стане тягарем у дорозі, адже сучасні моделі настільки добре продумані, що можуть гарантувати максимальне тепло при мінімальній вазі та об'ємі. Отже, відмова від зимового спальника – явна згода на незручності та розчарування від активного відпочинку.

Зимові спальники в асортименті

Представляємо вашій увазі виключно якісні та надійні моделі від перевірених виробників: RedPoint, Deuter, Caribee, Salewa, Trimm, Pinguin, Rock Empire, Mammut, Marmot, Sturm Mil-Tec, Nordway. У формі кокона або ковдри з капюшоном, з лівою або правою блискавкою, сині, оранжеві, зелені, сірі та інші кольори – більше двадцяти варіантів просто не дадуть вам можливості піти з нашого інтернет-магазину з порожніми руками!

Купити зимовий спальний мішок

Визначилися та хочете оформити замовлення, негайно? Все ніяк не можете прийняти самостійно рішення і потребуєте поради? У будь-якому випадку дзвоніть нам – допоможемо, підкажемо, розповімо, щоб ви могли купити спальний мішок (зимовий армійський, зокрема), який максимально задовольнить ваші вимоги та побажання.

Звертайтеся! Ціни на всі моделі більш ніж доступні, а доставка оперативна в будь-яку точку країни.

Читати далі

Зимові спальні мішки

22 товару
22 товару
Виберіть категорію: