Чотиримісні намети

48 товарів
48 товарів
Виберіть категорію:

Вигідні та міцні чотиримісні намети

Якщо розглядати всі існуючі намети з точки зору їхньої місткості, то чотиримісні вироби є найбільш універсальним рішенням. Зібравшись провести вихідні на природі у родинному колі, підкорити якусь гірську вершину або здійснити авто-подорож, вам знадобиться купити чотиримісний намет.

Основними формами чотиримісних наметів є «напівбочки» та «напівсфери».

«Напівбочки» мають велику кількість вільного простору, але їх важко встановлювати. Між внутрішнім наметом і тентом залишається досить велика площа, а це стовідсоткова гарантія їхнього не торкання. Значить, сухість у наметі вам забезпечена. Каркаси таких виробів складаються з кількох паралельних дуг. Це потрібно враховувати під час монтажу чотиримісної «напівочки». Стійкість дуг залежатиме від того, наскільки правильно вони будуть зафіксовані кілочками. У цьому випадку необхідно подбати про достатню кількість місця, щоб було десь натягувати розтяжки. Цей вид наметів не дуже стійкий до поривів вітру, тому величезну роль тут відіграють розтяжки.

Якщо ви вирішили чотиримісний намет купити у вигляді «полусфери», то вам слід знати, що він чудово протистоїть вітру, але життєвий простір у ньому набагато менше, ніж у попередньому варіанті. Так відбувається через сферичну форму моделі. У комплекті має бути мінімум дві дуги, що перехрещуються, на яких і буде встановлений намет. У зимових моделях можуть бути передбачені шість таких елементів. У затишну погоду подібну модель можна монтувати без використання розтяжок. Встановити «напівсферу» можна поодинці, не докладаючи особливих зусиль.

Чотиримісний намет, ціна на який досить висока, оснащена такими конструкційними деталями:

  •     Тамбуром, який використовується або як кухня, або як комора.
  •     Спідниця – смужка тканини, яка допомагає утеплити намет у холодну погоду.
  •     Протимоскітними сітками – незамінний елемент у літню пору року.
  •     Вентиляцією – обов'язкова умова, яка гарантує намету присвоєння титулу «хороша».

Крім того, ціни на чотиримісні намети залежать від матеріалів, з яких вони виготовлені. Ці тенти можуть бути одношаровими та двошаровими. Другий варіант, звичайно, дорожчий.

Ви можете купити чотиримісний намет в інтернет-магазині Майстер Спорту. У нас – широкий асортимент виробів на будь-які смаки та фінансові можливості клієнтів.

Читати далі