З туристичною палаткою не страшно нічого

Вирушаючи відпочивати на природу, перше, що слід зробити – це купити туристичний намет. Це своєрідний Must Have риболовлі, полювання чи будь-якого іншого виду туризму на лоні, як кажуть, натури. Адже тільки туристичні намети здатні надійно захистити вас від дощу та вітру. У них ви зможете зберігати своє інше спорядження та переночувати, не боячись, що вас загризуть комарі.

Перш ніж купити туристичні намети і тенти, слід знати, яких типів вони можуть бути. Існують такі різновиди:

Перш ніж купити туристичні намети і тенти, слід знати, яких типів вони можуть бути. Існують такі різновиди:

  1. Тенти ― це спеціальний навіс, який забезпечує укриття від сонця та опадів. Його можна розтягнути між кущами чи деревами, або за допомогою додаткових кілочків та окремого каркасу;
  2. Екстрім намету – найкращий варіант від сучасних виробників. Вони використовуються у найскладніших умовах. Головним чином намети цього набувають альпіністи. Екстрім намет знадобиться тоді, коли ви збираєтесь підкорювати гірські вершини або вирушите до будь-якої експедиції. Намети з цієї серії мають бездоганну стійкість і мінімальну масу;
  3. Кемпінгові намети ― це комфортні та великі вироби, які мандрівники перевозять на автомобілях. Завдяки конструкції кемпінгових наметів їх можна застосовувати під час зимового відпочинку або проведення часу в компанії дітей. Також цьому виду наметів віддають перевагу військові та рибалки;
  4. Туристичні намети. Купити туристичний намет вигідно в тому випадку, коли намічається нескладна піша експедиція або похід. Вони мають високі вимоги до параметрів і ваги у складеному вигляді.

 

Також усі намети для туризму можна класифікувати відповідно до кількості передбачених у них місць: одномісні, двох та тримісні та укриття, здатні «прийняти» чотири та більше осіб.

Обираючи та купуючи намети для відпочинку, пам'ятайте, що якісний та добротний виріб не може коштувати дешево. Віддавайте перевагу тим виробам, які мають два входи і алюмінієві або сталеві дуги.

 

Купити туристичний намет недороо в інтернет-магазині Майстер Спорту

Немає нічого простішого, ніж купити намети туристичні недорого і тенти в інтернет магазині Майстер Спорту. Ми пропонуємо повний асортимент наметів на всі випадки життя. Наші ціни такі ж чудові, як і продукція. А чудові умови для здійснення покупки не залишать вас байдужими.

Читати далі

Намети, тенти

457 товарів
457 товарів