Двомісні намети: як вибрати?

Який атрибут є найголовнішою частиною походу? Природно, намет. Якщо ви вирішили провести вихідні на природі в компанії кращого друга чи подруги, то вам знадобиться купити двомісний намет. З її допомогою ви без проблем облаштуєте житло на відкритому повітрі під час своєї подорожі водою, пішки або велосипедом. Подібний дах над головою стане чудовим тимчасовим притулком для сім'ї з дитиною, яка вирішила провести вихідні на березі річки або на чудовій лісовій галявині.

Відповідний двомісний намет купити можна, якщо правильно орієнтуватися в даному асортименті. Намети для двох мають різні форми:

  1. односкатну;
  2. двосхилий;
  3. що нагадує напівбочку;
  4. напівсферичну.

Одношаровий намет відрізняється компактністю. Двосхилий своїм зовнішнім виглядом імітує двосхилий дах для будівлі, зверху на яку натягнули тент. У зібраному стані вона має невеликі параметри та малу вагу. Обидва види мають один вход, вони прості в експлуатації і неймовірно надійні.

Напівсферичні намети є найуніверсальнішим варіантом серед усіх двомісних наметів. Цей тип виробів можна використовувати у складних кліматичних умовах. Наявність каркаса в напівсферичному наметі не дає можливості скласти його в рюкзак. Але цей недолік компенсується компактністю та легкістю у монтажі.

Двомісні намети у формі напівочки, справді, імітують бочку, яку розрізали по вертикалі. Їх конструкція зручна і досить містка. Для багатоденних подорожей саме цей вид двомісних наметів використовують найчастіше.

Ціна на двомісні намети в Україні найкращі пропонуємо ми!

Ціни на двомісні намети не низькі, тому слід перед придбанням виробу точно визначитися з тим, в яких саме умовах і як буде використана конструкція. Адже для зимової риболовлі та літнього релаксу потрібні не однакові намети.

Двомісний намет, ціна на який залежить від кількості передбачених у ньому шарів, може бути:

  • одношаровий,
  • двошаровий.

Для виготовлення першого типу застосовується водостійкий матеріал. Для виготовлення зовнішньої частини двошарових наметів перевага надається непромокаємого матеріалу. Для зовнішньої частини вибирають матерію, що має відмінну повітропроникність.

Купити двомісний намет в інтернет магазині Майстер Спорту

Якщо ви хочете купити двомісний намет прямо зараз, якщо у вас є які-небудь питання щодо характеристик, цін, асортименту, звертайтесь! Розкажемо вам все, що потрібно для прийняття правильного рішення!

Читати далі

Двомісні намети

126 товарів
126 товарів
Виберіть категорію: