Намет туристичний тент

 

Тент є зручною конструкцією, яка призначена для того, щоб захистити певну ділянку від несприятливих погодних опадів, вітру та яскравого сонця. Використовувати такі пристрої можна для літнього пікніка в колі близьких та друзів, проводити корпоративні заходи тощо. Ділянки, накриті тентами, мають оригінальний та привабливий вигляд, а тому проводити час та відпочивати в ньому набагато комфортніше та приємніше.

 

 

У нашому інтернет-магазині спортивних товарів та спорядження «Майстер спорту» можна купити туристичний тент, тенти пляжні, тенти для душу та туалету, автомобільні тенти, легкі намети та намети. Такі конструкції є чудовою альтернативою саморобним альтанкам чи будовам. Ми здійснюємо продаж тільки якісної продукції таких відомих брендів як Alexika, Caribee, Hannah, Kelty, RedPoint, Sol, Totem, Travel Extreme, Vango та багатьох інших. Весь асортимент тентів, представлених у цій категорії, мають різне призначення: експедиційні, трекінгові, кемпінгові, штурмові. Крім того, ви також можете вибрати та замовити тент намет туристичний відповідної для вас форми. В наявності є напівбочка, напівсфера, нестандартна модель.

 

 

Перш ніж купити тент необхідно розібратися в різновидах даного пристосування, в чому ми завжди готові допомогти вам. Каркас тентів або наметів може бути дерев'яним або металевим. Варто звернути увагу на матеріал, який використаний у виробництві. Ми пропонуємо поліестерові та нейлонові тенти з одним або двома шарами.

 

 

Залежно від призначення конструкції, ви можете вибрати тент похідний туристичний потрібного виду. Так як його використовують для вилазок на природу та в походах, то каркас є легким і компактним і матеріал тенту найчастіше має спеціальне просочення, що захищає від вологи.

 

 

Ми пропонуємо стійкі пристосування, як намет туристичний туристичний, встановити яку і зібрати навіть новачкові не складе ніяких труднощів. Незважаючи на це, будь-яка модель тенту досить міцна і надійна, вони компактні, не займають багато місця, а також зручні при перевезенні та зберіганні.

 

 

У нашому магазині представлений широкий асортимент наметів, тентів, наметів, з яких ви обов'язково зможете підібрати необхідний для себе варіант. І якщо вам знадобиться тент туристичний, то ви знаєте, що можна звернутися саме в інтернет-магазин «Майстер спорту».

намет зимовий двомісний намет зимовий тримісний намет кемпінговий 4 місний

 

Читати далі

Тенти

47 товарів
47 товарів
Виберіть категорію: