Чи існує кращий спосіб провести літню відпустку, ніж подорожі “дикунами” чи кемпінг на узбережжі? Що краще за можливість недорого подорожувати на всі чотири сторони світу, не прив'язуючись до готелів та іншого нерухомого житла, зупиняючись там, де сподобалося? Нам відповіді на ці запитання невідомі. Ми вважаємо: намети (тримісні особливо) будуть популярні доти, доки людство не придумає щось краще. Вирушаєте у відпустку з друзями чи родиною? Радимо купити намет!

 

Тримісний намет. Як вибрати?

Чи варто переплачувати при покупці намету? Складне питання:) Якщо ви любите складні сходження, альпінізм чи зимовий трекінг, то однозначно так. Вам знадобиться високотехнологічний штурмовий намет з високими показниками водостійкості, просоченням, дуже малою вагою, штормовими відтяжками, зимовою спідницею, зовнішнім каркасом з легких та міцних матеріалів та іншими функціями, які зустрічаються далеко не у всіх моделях (і далеко не завжди бувають потрібні). Відмінні моделі виготовляє, наприклад, американський бренд MSR.

 

Ну, а якщо намет потрібен для поїздок на музичні фестивалі, для кемпінгу на березі річки або озера, для походів Карпатами в теплу пору року, можна вибрати простішу і середню за вартістю виріб: трекінговий або експедиційний тримісний намет з тамбуром. Така модель надасть вам достатньо простору для житла, місце під міні-кухню або зберігання, захист від комарів та сонця, укриття від дощу. Зверніть увагу на тримісні намети Turbat: вони виготовлені в Україні та розраховані на наш клімат. А якщо цього функціонала з яких-небудь причин недостатньо, ви можете довести ваше тимчасове житло до розуму, доповнивши його аксесуарами: виробники пропонують тенти, що пристібаються, додаткові днища, антимоскітні сітки, полегшені дуги і багато іншого.

 

Мінімально потрібний функціонал. На що звертати увагу

Чи є нижня межа за ціною? Так звичайно. Дешеві одношарові вироби відрізняються гранично малою вартістю та порівняно невеликою вагою (що пояснюється простотою комплектації). Наскільки під таким тентом буде комфортно – велике питання: мала площа вентиляції майже гарантує, що вночі стане надто спекотно. Вийде своєрідна теплиця. Крім того, на внутрішній поверхні конденсуватиметься волога: варто випадково доторкнутися до стіни, і на вас випаде невеликий дощ. Відсутність тамбуру також комфорту не додасть: у негоду ви не зможете навіть висунути носа назовні. 

 

Ваш вибір - двошаровий тримісний намет як мінімум з одним тамбуром і з внутрішнім сітчастим тентом. Вибирайте найбільші показники водонепроникності (особливо днища); дюралюмінієві дуги легші за фібергласові, що ви оціните в пішому переході; плетіння rip-stop означає, що стіни намету міцні, і він прослужить вам довго.

 

Хочете заощадити? Ви можете купити тримісний намет у міжсезоння: у цей час у нас найнижчі ціни. І частіше заглядайте в розділ “розпродаж” тут багато виробів з колекцій минулого сезону.

Читати далі

Тримісні намети

82 товару
82 товару
Виберіть категорію: