Дитячі окуляри

56 товарів
56 товарів
Виберіть категорію:

Магазин “Майстер Спорту” пропонує дитячі сонцезахисні окуляри, які можна носити від народження. Очі вашого модника чи модниці надійно захищені!

 

Виробники дитячих окулярів від сонця знають, що практично будь-яка дитина - це непосида, яка бігає, стрибає або розгойдується на гілці, висячи вниз головою. Завдяки нековзним прогумованим дужкам та зручному переніссю більшість моделей з нашого каталогу можна використовувати не тільки для повсякденного носіння, а й для спорту: бігу, велосипеда та інших активностей.

 

 

 

Лінзи діляться на категорії, залежно від того, скільки світла вони здатні пропустити. Найбільша “крута” категорія - 4: такі вироби пропускають близько 5% сонячних променів і рекомендуються для відпочинку в тропіках. Категорія 2 або 3 найбільше підходить для помірних широт. Якщо ви вирушаєте на морське узбережжя, радимо купити дитячі окуляри від сонця з поляризацією: крім затемнення вони пом'якшують сонячні відблиски і підвищують комфорт для очей. А для мінливої погоди (сьогодні – сонячно, завтра – злегка хмарно, а по обіді знову встановиться гарна погода) підійдуть моделі з фотохромними лінзами, які самі змінюють насиченість та ступінь затемнення.

 

Лінзи для найменших часто виготовляють із тріацетату целюлози або з полікарбонату: це суперміцні та дуже легкі матеріали, і окуляри майже не відчуваються на обличчі.

 

Як вибрати дитячі сонцезахисні окуляри

 

Крім якості лінз, про які ми писали вище, звертайте увагу на вік дитини та на розмір окулярів. Вік можна підібрати у фільтрі; довжина дужок і ширина перенісся вказані в описі до кожної моделі окулярів. Підліткові моделі з дизайну мало відрізняються від дорослих, вся різниця лише в розмірах.

 

 

Для малюків від народження радимо вибирати реверсивні сонячні окуляри. Найменші діти, як відомо, не люблять мороку з одяганням. Завдання стає набагато простіше, коли все одно, як одягати дитячі окуляри від сонця, адже перенісся лежить зручно і дужки не спадають у будь-якому положенні. Раз – і готове! Ще одна хитрість – яскравий кольоровий дизайн та забавні принти. А для непосидіти окуляри можна укомплектувати гнучким шнуром.

 

Окрема група - дитячі сонцезахисні окуляри для туризму. Як і дорослі моделі, вони забезпечені знімними бічними шторками. Шторки захищають очі від особливо яскравого сонця, яке буває в горах або на узбережжі.

Читати далі