Сонцезахисні окуляри

555 товарів

Погода все частіше радує сонячними днями і кличе на вулицю. Що потрібно, щоб порадувати себе такого дня? Зручний одяг, рюкзак із чимось приємним для спонтанного пікніка і, звичайно, сонцезахисні окуляри! У нашому каталозі ви обов'язково оберете зручну та стильну модель за своїм смаком та настроєм.

 

З чого роблять сонцезахисні окуляри в наш час

 

Лінзи окулярів сьогодні часто виготовляють з таких матеріалів, так полікарбонат, триацетат целюлози або трайвекс. Основні їх переваги перед склом - міцність та легкість. На відміну від скляних, такі окуляри можна впустити навіть на кам'яну плитку, і вони залишаться цілими. На лінзу наносять спеціальні покриття, що захищають від подряпин, слідів пальців, утворення конденсату. Ретельне припасування дозволяє виготовити лінзу з ідеальною видимістю, без спотворень. Однак такі вироби вимагають бездоганної якості матеріалу, інакше замість захисту для очей можна отримати сонячні опіки. Тому в магазині “Майстер Спорт” ми пропонуємо купити сонцезахисні окуляри тільки тих брендів, яким довіряємо, розробки яких самі використовуємо у повсякденному житті та у спорті. 

 

Сонцезахисні окуляри: броня для зору

 

За ступенем затемнення лінзи давно поділили на категорії, залежно від того, для якої погоди вони розроблені. Найчастіше зустрічається ступінь затемнення від 2 (хмарно) до 4 (сонячний безхмарний день). Для українських широт та помірного клімату ступеня 2-3 достатньо; Для відпочинку в Єгипті, Шрі-Ланці або в інших жарких країнах бажано вибирати вищу категорію. Найвища категорія, 4, вважається непридатною для керування автомобілем. І навіть невелике затемнення допомагає покращити контрастність, поглибити тіні, зробити форму предметів чіткішою.

 

Існують також лінзи зі змінною категорією затемнення, так звані фотохромні. З ними ви можете відчувати постійний візуальний комфорт практично в будь-яких умовах: виріб швидко пристосується до яскравого сонця і стане світлішим і прозорішим, якщо набігли хмари або зайшли під навіс кафе.

 

На узбережжі, або відразу після дощу, коли дорожнє покриття сильно блищить, або всюди, де зору заважають відблиски, вам знадобляться сонцезахисні окуляри з поляризацією. Вона прибирає ефект від відблисків, дозволяючи не відволікатися, наприклад, за кермом від дороги та відчувати себе спокійнішим і зібранішим.

 

Так що ж вибрати? Квадратну оправу або круглі сонцезахисні окуляри “під Гаррі Поттера”? На чому б ви не зупинилися, якість вас потішить. Ми обіцяємо.

 

Читати далі