Окуляри мультиспортивні

296 товарів
296 товарів
Виберіть категорію:

Мультиспортивні окуляри або Спортивні сонцезахисні окуляри на всі випадки життя

Окуляри сонцезахисні спортивні – це воістину та група товарів, яка потребує особливому представленні. Якщо ви хоч раз піднімалися на засніжену гірську вершину або пробігали в сонячну погоду, тоді гарантовано відчували необхідність захистити очі від сонячного випромінювання. Навіть якщо ніколи не користувалися ними і поки не маєте свого розпорядження, все одно розумієте доцільність їх застосування.

Мультиспортивні окуляри для туризму, альпінізму, активного відпочинку обов'язково мають бути у похідному наборі туриста. Вони не лише подбають про захист очей, а й забезпечать комфортне пересування у різних туристичних умовах.

Окуляри для спорту або Асортимент, з яким ніщо не зрівняється

У даному каталозі представлені популярні на сьогоднішній день бренди спортивних окулярів, а саме: Oakley, Julbo, Point, Optic Nerve. Широкі лінійки – для будь-яких вимог! Такої геометрії, сміливості стильових рішень та функціонального добре продуманого дизайну не зустріти, мабуть, більше ніде.

Ці спортивні окуляри гарантують 100% захист очей від шкідливого впливу УФ-променів, не пітніють (вентиляційні отвори ретельно контролюють потік повітря). Завдяки продуманій конструкції не сповзають і зводять до мінімуму ризик травматизму. Високоякісні матеріали відповідають за підвищену міцність та еластичність, захист від подряпин та інших пошкоджень гарантовано. Всі переваги забезпечують унікальні технології, які застосовуються у виробництві.

Купити спортивні сонцезахисні окуляри онлайн

Купити очки для спорту в Україні можна у престижних салонах спортивної оптики. Але для цього знадобиться більше часу. Ідеальний оптимальний варіант – покупка у нашому інтернет-магазині. Швидко та за тими ж цінами!

Замовляйте мультиспортивні сонцезахисні окуляри зараз! Гарантуємо надійну доставку товару до будь-якого міста країни за допомогою перевізників. Також пропонуємо свою допомогу у підборі необхідної моделі.

Читати далі