Дитячі велосипеди

3 товару
3 товару
Виберіть категорію:

Дитячі велосипеди: прищеплюємо дитині кохання з раннього віку

Задумалися, чи настав час купити дитячий велосипед для свого чада, перший самостійний транспорт у його житті? Скільки йому? Два, п'ять чи, може, десять років? Відповідь однозначна: купити велосипед обов'язково потрібно і що раніше, тим краще!

Ваша дитина росте і для повноцінного розвитку вже недостатньо лише ігор з улюбленими брязкальцями і м'якими іграшками. Малюк повинен пізнавати світ у всій красі та в найширшому спектрі відчуттів. Катання на велосипеді – чудовий спосіб перейти на новий рівень пізнання навколишнього середовища та самопізнання. З перших несміливих спроб прокотитися ваша дитина робитиме важливі життєві кроки до самостійності. А ви побачите, як йому це подобається!

Дитячий велосипед для дівчинки та хлопчика: як вибрати?

Дитячий спортивний велосипед – широке поняття, що поєднує багато видів та моделей. Тому батьки у процесі вибору стикаються з деякими складнощами. Якщо з таким розподілом, як велосипеди для дівчаток і хлопчиків або триколісні для зовсім маленьких і двоколісні для старших дітей, впоратися простіше, то інші важливі моменти часто залишаються без уваги. І вже в процесі експлуатації набиваються шишки, як-то кажуть, на власному досвіді.

Щоб купити дитячий велосипед був максимально вдалим, крім статі та віку, врахуйте при виборі і такі параметри:

- тип (міський, гірський, гоночний, фетбайк);
- розмір рами (9-11, 11-13, 13,5-15, 15,5-17, 17,5-19, 19,5-21);
- діаметр колеса (12, 14, 16, 18, 20, 24, 26);
- застосовані матеріали (одні з кращих – вуглецева сталь та алюмінієвий сплав);
- наявність та тип амортизації (передня або двопідвісна);
- Бренд. У даному каталозі представлені велосипеди наступних виробників: Formula, Mini Trike, Optima, Mars, Discovery, LEON, Stern, Puky, Felt, Romet, Leatherock, Дорожник, Cross та ROCK MACHINE. І це саме ті компанії, у надійності та відмінній якості яких не виникає сумнівів.

Купити дитячий велосипед в інтернет-магазині Майстер Спорту

Здійснити покупку ви, звичайно, можете у будь-якому зручному для вас місці: у будь-якому іншому інтернет-магазині або офлайновому маркеті. Якщо ви захочете заощадити час і отримати професійну допомогу у виборі ідеальної для дитини/підлітка моделі, ми до ваших послуг! Пропонуємо широкий асортимент дитячого транспорту від перевірених виробників. Ціни на дитячі велосипеди відповідають якості, а порівняно з іншими пропозиціями, вони значно нижчі.

Замовте «залізного» друга для сина чи доньки у нас – забезпечимо найкращі умови купівлі та доставки!

Читати далі