Де купити велосипед: в інтернеті чи в магазині?

Все частіше люди віддають перевагу велосипедам. І чим більше зростає попит на покупку двоколісного друга у світі, тим ширшим стає асортимент у їхніх виробників. На сьогоднішній день вибрати велосипед не просто. Виробники балують нас різноманітністю моделей у різних колірних гаммах, безліччю модних ноу-хау, а також новими функціями. Але найголовніше, на що потрібно звернути увагу при покупці велосипеда – це ваш вік, зростання, а також визначиться з видом катання. Давайте розберемо найпопулярніші види велосипедів, які пропонують нам виробники.

  • Гірський велосипед

Якщо ви плануєте найбільше часу кататися по путівцях, вам найбільше підійде горник. Він не боїться бездоріжжя і бруду, він дуже прохідний. Також він добре колесить асфальтовою дорогою в місті. 60% покупців зупиняють свій вибір саме на гірських велосипедах.

  • Міський та туристичний велосипед

Міський двоколісний друг говорить сам за себе - він для катання міськими вулицями. Найчастіше для зручності він забезпечений багажником. Якщо ж ви плануєте кататися не тільки містом, але й виїжджати загороду, слід звернути увагу на туристичний велобайк.

  • Круїзний велосипед

Використовують для легких вечірніх чи ранкових вело прогулянок. Катання на ньому зовсім не втомлює, навпаки, розслабляє, а спеціальна конструкція не дозволяє на ньому сильно розганятися. Але зверніть увагу, що цей вид велосипедів не рекомендують використовувати на місцевості та бездоріжжі.

  • Кросовий велосипед

Універсальний ― так можна назвати цей вид. Це модель, яка увібрала в себе частину від міського та гірського велосипедів. Використовуються для різних умов експлуатації.

  • Складний

Тут все просто! Якщо ви часто берете свого двоколісного друга у подорож, складна модель для Вас. Він легко складається у багажник вашого авто і дуже мало займе місця у невеликій квартирі.

  • Дитячий велосипед

Велосипед для дітей віком від 2 до 14 років. Підбираються за зростанням, віком та стилем катання дитини.

 Якщо ви вже встигли визначитися з видом велосипеда, залишилося лише його придбати. Де купити велосипед, щоб заощадити свій час, гроші та зробити правильну покупку? Сьогодні стали все популярнішими покупки через інтернет. Це пов'язано з тим, що в Інтернеті набагато більший вибір, а також це значно економить Ваш час на пошук потрібної моделі. А головне, обраний вами мотоцикл можуть доставити вам прямо додому. Тому, найкраще купити велосипед в інтернет-магазині та забезпечити собі комфортну, якісну, а головне економну покупку.

Читати далі