Велосипеди BMX

0 товарів
0 товарів
Виберіть категорію:

Вибачте, за вашим запитом товарів не знайдено.

Що таке велосипеди BMX?

Усім нам добре відомі міські, гірські, туристичні велосипеди, що набули широкого поширення серед любителів велосипедного катання. А що ви знаєте про такий не надто відомий, але блискавично популярний вид, як велосипед BMX? Бажаєте дізнатися? Тоді читайте далі.

BMX (Bicycle Moto Cross) – це двоколісний транспорт для спеціального не зовсім звичайного катання, буквально велосипедного мотокросу. Спочатку поїздки на таких велосипедах були гонками на мотокросних трасах. Згодом з'явилися кілька основних різновидів:
- рейсинг (перегони на спеціальному складнорельєфному маршруті з трамплінами та перешкодами);
- флетленд (здійснення трюків різної складності трюків на рівній поверхні);
- фрістайл (акробатичне катання).

Різновидів – декілька, а головна умова одна – необхідність купити велосипед BMX.

Велосипеди BMX: особливості конструкції

Цією велотехнікою характерна специфічна конструкція: унікальна форма, наявність рогів (спеціальних трубок, одягнених на осі коліс), відсутність підвіски, основа для каретки та системи шатунів, кросбар. Рама складається із двох трикутників, одна сторона у яких загальна. Транспортний засіб також має лише одну передачу.

Такий велосипед обов'язково має бути одночасно легким та міцним. Досягти ідеального співвідношення дозволяють якісні матеріали, наприклад, титан, алюміній, хром та ін. Додаткову міцність забезпечують наварені косинки.

Всіх конструкційних нюансів не перерахувати. За потреби ви можете уточнити їх у менеджера.

Купити велосипед BMX в Україні

А зараз перейдемо до ще одного важливого питання. Вас зацікавив рейсинг, флетленд чи фрістайл? Хочете негайно спробувати себе в цих видах катання? Тоді приступайте до вибору велобайків.

Щоб купити в Україні велосипед BMX, ціна якого не змусить відкласти покупку в далеку скриньку, звертайтесь до нас. Ми пропонуємо найкращі моделі цього виду велотранспорту від відомих виробників Felt та ROCK MACHINE. Це дитячі велосипеди BMX та моделі для дорослих. Вартість залежить від моделі, модифікації, матеріалів та функціоналізму. Але в будь-якому випадку вона цілком зрозуміла.

Вибирайте та оформляйте замовлення! Виникнуть проблеми – дзвоніть. Ми з радістю проконсультуємо з усіх технічних питань, щоб ви змогли зробити на 100% правильний вибір!

Читати далі