Гірські велосипеди

7 товарів
7 товарів
Виберіть категорію:

Гірські велосипеди: ближче до суті

Ні для кого не секрет, що для різних цілей потрібні різні види велосипедів. Для повсякденного використання на вулицях міста – міські, для пересування рівними накатаними дорогами – шосейні та ін. А який вид вибрати, якщо ви хочете вирушити на двоколісному другові в далекі дали, кататися бездоріжжям або гірськими схилами? Звичайно ж, гірський велосипед, так званий позашляховик!

Серед його примітних особливостей: спеціальна конструкція з посиленою низькою рамою та широкими покришками, відмінна амортизація, надійні гальма, багато швидкостей, здатність витримувати великі навантаження, зручна геометрія, поєднання користі та задоволення. Весь цей функціонал і зручність хоч і стоять пристойно, але враження та відчуття, які отримують під час катання, з лишком перекривають всі вкладення!

Щоб правильно купити гірський велосипед, треба знати…

Питання вибору в цій справі не таке вже й складне, як може здатися спочатку. Так, сучасний ринок пропонує сотні, а то й тисячі різних моделей, при першому погляді на які очі розбігаються. Але якщо знати, на що звертати увагу, та визначитися, які саме характеристики важливі для вас, проблем не виникне.

Перш за все виберіть конструкцію амортизації: ригід (без неї), хардтейл (основна амортизаційна вилка), двопідвіска (задня підвіска + амортизаційна вилка) або софттейл (амортизаційна вилка + особливе виконання заднього трикутника рами). Також врахуйте підлогу, статуру, підберіть відповідний матеріал виготовлення, розмір рами, діаметр колеса.

Головне, пам'ятайте: маунтінбайк, як ще називають цей вид велосипедів, має вам підходити ідеально. Тоді кожен пройдений кілометр приноситиме колосальне задоволення!

Купити гірський велосипед в Україні, або Інтернет-магазин Майстер Спорту пропонує

Що на вашу думку пов'язує такі два різні поняття: «гірські велосипеди», «інтернет магазин»? Правильна відповідь: найкращі умови купівлі якісного товару за вигідними цінами! І тут ми повністю до ваших послуг!

Представляємо вашій увазі великий вибір маунтинбайків від відомих виробників: Optima, Formula, Felt, LEON, Discovery, Cross, Haibike, Romet, Centurion, Stern, ROCK MACHINE та Motion.

У кожній товарній позиції – детальні описи та характеристики, а також якісні фото та наявність цін. До речі, ціни на гірські велосипеди – ndash; у широкому діапазоні з гарантовано високою якістю, функціоналізмом та практичністю кожного товару. Вибирайте та оформляйте замовлення!

Читати далі