Складні велосипеди

0 товарів
0 товарів
Виберіть категорію:

Вибачте, за вашим запитом товарів не знайдено.

Складні велосипеди: практичність, з якою ніщо не зрівняється

Ви ще не бачили/не чули про складні велосипеди? У цьому немає нічого дивного, адже вони нещодавно з'явилися на ринку. Але популярність їх невпинно зростає. У чому фішка?

Складаний велосипед (folding bikes) – це мега зручний підвид туристичного велотранспорту, головною особливістю якого є можливість скласти його за необхідності перевезення чи перенесення.

Наприклад, ви збираєтеся здійснити велопоїздку з певного місця, за кілометри від будинку, а до старту плануєте діставатися автомобілем. Не зовсім зручно, а іноді немає можливості прикріпити двоколісник на дах авто для перевезення. Що ж робити? Не в руках нести. На допомогу приходять складні велосипеди. Або ще ситуація: на вашому шляху передбачається метро, переїзд поїздом або автобусом, зрештою, є необхідність частину дороги подолати в метро. Зі складним велосипедом цю ділянку вам вдасться пройти максимально оперативно та комфортно. Навіть у тісному офісі такий транспорт у складеному вигляді легко поміститься і ви не будете весь час побоюватися крадіжки, залишаючи його у дворі.

Складні велосипеди: асортимент інтернет-магазину Майстер Спорту

Пропонуємо до вашої уваги великий вибір складних велобайків від кращих виробників: Дорожник, Formula, Optima та LEON. Це міські та гірські види, жіночі, чоловічі та унісекс, з різним розміром рами та діаметром коліс. Матеріали – якісні та надійні: алюмінієві сплави та вуглецева сталь. Колеса невеликі, сидіння комфортне, ну і, звичайно ж, складна рама.

Купити складний велосипед в інтернет-магазині Майстер Спорту – означає придбати компактний, простий і легкий в експлуатації та обслуговуванні, практичний та зручний великий, скласти та розкласти який можна за кілька секунд.

Купити складний велосипед в Україні

Сьогодні складний велосипед купити в Києві, Одесі, Харкові та інших містах України – ndash; не проблема. Останніми роками їх все частіше почали завозити до нас з-за кордону, та й вітчизняних моделей вже незліченна кількість.

Ви можете оформити замовлення у нас чи будь-якому іншому магазині велотоварів. Але якщо зверніться до нас, ми забезпечимо комфортну та вигідну для вас покупку, яка радуватиме вас і допомагатиме вам багато років.

Телефонуйте! З радістю проконсультуємо вас щодо вибору!

Читати далі